pldaenfrdeuk
Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 


 środa 2 grudnia 2020r.   imieniny: Balbina, Wiktoryn, Zbylut

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)

Mimo trudnych czasów wojownicy Boran Team, nie zwalniają tempa i biorą udział w kolejnych zawodach. W sobotę 7 listopada, mieli okazję szlifować formę i próbować swoich umiejętności na I Szczecińskiej Lidze Kickboxingu, organizowanej przez klub High Kick Gym. 

Na zawodach wystartowało 3 początkujących zawodników. Maja Kanarek stoczyła dwa pojedynki, z których jeden wygrała, a drugi niestety przegrała na punkty. Max Pilarski, po wyrównanym pojedynku i dogrywce, przegrał minimalnie swoją walkę.

 

REKLAMA

 

Jako ostatni do ringu wszedł 15 letni Adam Nowakowski. Była to dopiero jego druga walka w życiu i niestety również musiał uznać wyższość przeciwnika ze Stargardu, ulegając mu dopiero po dogrywce. Wszystkie walki były zacięte i bardzo wyrównane. Dziękujemy wszystkim za kibicowanie.

 

BORAN TEAM

 

barlinek

barlinek

barlinek

 

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.