pldaenfrdeuk
Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 


 środa 2 grudnia 2020r.   imieniny: Balbina, Wiktoryn, Zbylut

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)

Barlinecki Ośrodek Kultury – Biblioteka Publiczna informuje, że na czas zamknięcia Biblioteki tj. od dnia 19 listopada 2020 r. (czwartek), wprowadzamy usługę KSIĄŻKA NA TELEFON.

 

REKLAMA

Czytelnicy mają możliwość korzystania ze zbiorów Biblioteki bez wstępu do budynku.

Należy:
1. Zamówić książkę przez:
- katalog on-line (szukamksiążki.pl)
- telefon - 95746081 oraz 574 251059
- e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2. Zamówienie przez stronę szukamksiązki.pl dokonujemy poprzez rejestrację. Aby dokonać rejestracji należy podać PESEL oraz numer Karty Czytelnika, który można uzyskać w Bibliotece. Udzielamy pomocy przy rejestracji.
3. W zamówieniu podajemy konkretny tytuł książki lub tematykę.
4. Zadzwonić do biblioteki umówić się na odbiór zamówienia.
5. O umówionej godzinie odebrać książki pozostawione na specjalnym stanowisku przy wejściu do biblioteki.
6. Książki do zwrotu pozostawić w wyznaczonym miejscu.

Przypominamy, że czytelnicy, którzy mieli oddać książki w okresie 7-29 listopada, mają przedłużony termin zwrotu o 60 dni od dnia zwrotu książki.

Nie pobieramy opłat za przetrzymanie książek.

 

BOK - nadesłane  

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.