pldaenfrdeuk
Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

 


 piątek 22 stycznia 2021r.   imieniny: Dobromysł, Marta, Wincenty

Reklama

A A A
4.4 1 1 1 1 1 Ocena 4.40 (15)

Każde zdarzenie drogowe, awaria auta, rozładowany akumulator czy brak paliwa w baku, zawsze spada na nas w najmniej oczekiwanym momencie. Często, zdarza się to w nocy. Pamiętaj, że w takich chwilach jesteśmy po to, by Ci pomóc. Nasze usługi świadczymy 24h/dobę.

Bez względu na warunki atmosferyczne, szybko dojedziemy we wskazane przez Ciebie miejsce i pomożemy. Jeśli kłopoty spotkały Cię na trasie S3 - nasz dojazd do zjazdu na drogę S3 (wysokość Renic) to tylko 8 minut!

Wyróżnia nas flota aut specjalistycznych pracujących w trudnym terenie, miła i profesjonalna obsługa oraz konkurencyjne ceny.

W naszej ofercie, oprócz profesjonalnej pomocy drogowej, znajdą Państwo także monitorowany całodobowy parking, gdzie Twoje auto może przeczekać do czasu odholowania do naprawy.

Prowadzimy również Auto Detailing, czyli kompleksowe czyszczenie, renowację i konserwację pojazdów, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz auta (również tych po kolizji). Co mamy na myśli? Korekty i renowacje lakieru, renowacje kloszy lamp, pielęgnacja skóry, zabezpieczenie podwozia, zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną i wiele wiele innych. Istnieje możliwość odebrania pojazdu od klienta przez jedną z naszych lawet oraz późniejszy transport do klienta (w cennie usługi). Dodatkowo, z dużym rabatem, wynajmiesz u nas auto zastępcze a jeśli masz coś do przewiezienia a nie masz czym – tym też się zajmiemy.

 

barlinek

 

Aby ułatwić naszym Klientom kontakt, wszystkie nasze usługi można załatwić dzwoniąc tylko pod jeden numer telefonu. Pomoc drogowa 24h, ratownictwo drogowe, holowanie, assistance, parking, transport ładunków, wynajem auta zastępczego, auto detailing – dzwoń pod numer 729 339 051.

Serdecznie zapraszam do kontaktu. W razie pytań, służymy pomocą.

 

Michał Prokop

 

barlinek

 

 

[Artykuł sponsorowany]