pldaenfrdeuk

 

 


 niedziela 7 marca 2021r.   imieniny: Felicja, Paweł, Tomasz

Reklama

A A A
4.5 1 1 1 1 1 Ocena 4.50 (4)
PODŁOŻONY ŁADUNEK CHEMICZNY

Bardzo niepokojący mail, przyszedł dziś (27 listopada) z rana na skrzynkę GBS Banku. Nadawca poinformował w nim, iż w barlineckiej placówce przy ul. Strzeleckiej, podłożony został bojowy gaz chemiczny.

Na miejsce zdarzenia zadysponowani zostali strażacy oraz policjanci. Służby zabezpieczyły obiekt oraz teren wokół. Zarządzono ewakuację a następnie przeszukano pomieszczenia banku i jego okolicę. W przeszukaniu uczestniczył policjant zajmujący się rozpoznaniem minersko – pirotechnicznym, powiedział naszej redakcji oficer prasowy KPP w Myśliborzu asp. sztab. Jacek Poleszczuk.

 

REKLAMA

 

Na szczęście mail okazał się żartem, o ile tak można powiedzieć. Skończyło się na strachu, chwilowym zamknięciu banku i dużym zaangażowaniu służb, za co żartowniś powinien słono odpowiedzieć. Po dokładnym sprawdzeniu, nie znalezieniu gazu chemicznego i innych substancji niebezpiecznych, zarówno pracownicy jak i klienci mogli wrócić do banku. W chwili obecnej policjanci prowadzą intensywne czynności, mające na celu ustalenie sprawcy bądź  sprawców zdarzenia.

 

Jacek Słomka 

 

barlinek

 

Pin It

Komentarze

+5

Guest

Niestety ale informacja jest z Powiatowej Policji więc raczej to nie żadna ściema, ale widocznie ktoś się broni przed ujawnieniem prawdy. Ktoś coś ma na sumieniu?
+10

Guest

Cytuję Guest:
Nie wiem skąd macie takie informacje ale były to ćwiczenia a nie żaden ładunek ;)

To nie były żadne ćwiczenia...
+7

Guest

Cytuję Guest:
Nie wiem skąd macie takie informacje ale były to ćwiczenia a nie żaden ładunek ;)


A skąd Ty masz takie informacje, że to ćwiczenia?
+13

Guest

Takie zgłoszenia trwają od kilku miesięcy między innymi w szkołach i przedszkolach i jakoś do dnia dzisiejszego nie złapano sprawcy... w dobie cyfryzacji itp... ręce opadają

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.