pldaenfrdeuk

 

 


 niedziela 7 marca 2021r.   imieniny: Felicja, Paweł, Tomasz

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)
KOLIZJA NA SKRZYŻOWANIU

Dziś, 04 grudnia po godz. 18.00, na jednym ze skrzyżowań na osiedlu Górny Taras, doszło do zdarzenia drogowego, w którym brały udział dwa samochody osobowe. Kierujący samochodem Ford Focus, w trakcie manewru skrętu z ul. 11-go listopada w ul. Kombatantów, nie zachował należytej ostrożności i uderzył w inny pojazd – powiedział nam oficer prasowy KPP w Myśliborzu asp. sztab. Jacek Poleszczuk.

 

REKLAMA

 

Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał, więc zostało one zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Oboje kierujących zostało przebadanych na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Byli trzeźwi. Na czas pracy służb ratunkowych, ruch na tej drodze odbywał się wahadłowo. Na miejsce zadysponowano Pogotowie Ratunkowe oraz Policję, która badać będzie dokładny przebieg i przyczyny zdarzenia.

 

M.Przybylska

 

 

 

 

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.