pldaenfrdeuk

 

 


 niedziela 7 marca 2021r.   imieniny: Felicja, Paweł, Tomasz

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
POŻAR SAMOCHODU

09 grudnia po godz. 14.00, służby ratunkowe otrzymały wezwanie na DW 151. Pomiędzy Barlinkiem a Pełczycami (na zakręcie przed Płonnem) płonął samochód. Renault Espace zapalił się podczas jazdy.

 

REKLAMA

 

Pomimo szybkich działań strażaków, auto spłonęło doszczętnie. Na szczęście pomoc medyczna nie była konieczna, nikomu nic się nie stało. Na miejsce oprócz Policji zadysponowano jeden zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku.

Na czas pracy służb, droga pozostaje zablokowana w obu kierunkach.

Przed godz. 16:00, droga Barlinek - Pełczyce była już przejezdna.

 

M.Przybylska 

 

barlinek

barlinek
Foto: OSP Barlinek

 

 

 

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.