pldaenfrdeuk

 

 


 niedziela 7 marca 2021r.   imieniny: Felicja, Paweł, Tomasz

Reklama

A A A
4.6153846153846 1 1 1 1 1 Ocena 4.62 (13)
KTOŚ SPALIŁ MOSTEK

Dramatycznie brzmiało zgłoszenie, które dziś, 11 grudnia ok. godz. 14.00, otrzymała straż pożarna. Wynikało z niego, że coś wybuchło i widać kłęby dymu. Na szczęście, w zdarzeniu nikomu nic się nie stało, natomiast po raz kolejny ucierpiało czyjeś mienie.

 

REKLAMA

 

Ktoś podpalił mostek, vis-a-vis drugiej części Barlineckiego Szlaku Przygody na Moczkowie. Jest to dość popularne miejsce spotkań. Z uwagi na brak możliwości dojazdu w to miejsce wozów strażackich, mostek gaszony był z łodzi, którą na wyposażaniu posiada Ochotnicza Straż Pożarna w Barlinku. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy OSP Barlinek oraz jeden z OSP Rychnów.

 

M.Przybylska

Foto: OSP Barlinek

 

barlinek

 

 

 

Pin It

Komentarze

+17

Guest

Cytuję Guest:
prosze jakby się przydał quad, o który straż się starała


Przydałby się żeby stażaczki sobie jeździły bez celu jak strażackim autem...

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.