pldaenfrdeuk
Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

 


 piątek 22 stycznia 2021r.   imieniny: Dobromysł, Marta, Wincenty

Reklama

A A A
4.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 4.67 (9)
M.BOGUSŁAW I P. WALASZCZYK NA PODIUM W SZCZECINIE

Za nami kolejny cykl zmagań na szczecińskiej KIA Polmotor Arenie. Tym razem tydzień po tygodniu rywalizowali najmłodsi zawodnicy w kategorii Tenis10 a następnie Skrzaty (do lat 12) i Młodzicy (do lat 14).

W kategorii pomarańczowej (do lat 9) znakomicie zaprezentował się Michał Bogusław zajmując III Miejsce w turnieju. Natomiast w kategorii Skrzatów również III Miejsce wywalczył Paweł Walaszczyk.

 

REKLAMA

 

Gratulacje i podziękowania za wspaniałą walkę przesyłamy również innym naszym zawodnikom i zawodniczkom, którzy dzielnie walczyli w tych zawodach i zajęli wysokie miejsca w grupach eliminacyjnych: Oliwia Kin, Dominika Jaworska, Igor Kowalewski, Franciszek Łuciów, Zuzanna Maj i Gosia Wiśniak.

 

Akademia Tenisa Barlinek - nadesłane

 

barlinek

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.