pldaenfrdeuk
Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

 


 piątek 22 stycznia 2021r.   imieniny: Dobromysł, Marta, Wincenty

Reklama

A A A
3.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (6)
MAGAZYN SOŁECKI W RYCHNOWIE

W lipcu tego roku została podpisana umowa dotacji  z Województwem Zachodniopomorskim w ramach „Grantów sołeckich 2020” na realizację projektu pn. Magazyn Sołecki w Rychnowie.

 

REKLAMA

  

Środki Grantu sołeckiego, który nie pokrywał całości wydatków, zostały uzupełnione Funduszem Sołeckim. Przeprowadzono remont dachu, zastępując starą betonową dachówkę dachówką ceramiczną. Otynkowano i pomalowano ściany, wykonano opaskę wokół budynku. Zadanie zostało zrealizowane we współpracy Gminy Barlinek z Sołectwem Rychnów.

 

UM Barlinek - nadesłane

 

barlinek

 

 

Komentarze

-1

Guest

Po co to? Na co to? Szkoda pieniędzy na takie remonty niczego. Ludziom dajcie do portfela bo przez wymyślonego wirusa plajtują........

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.