pldaenfrdeuk
Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

 


 piątek 22 stycznia 2021r.   imieniny: Dobromysł, Marta, Wincenty

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
DEZYNFEKCJA ZAKŁADU PIELĘGNACYJNO – OPIEKUŃCZEGO

Tydzień temu, 12 grudnia, pisaliśmy o potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem w Zakładzie Pielęgnacyjno – Opiekuńczym Szpitala Barlinek. Wówczas, obecność COVID – 19 stwierdzono u 20 pacjentów oraz kilku osób z personelu.

Dziś, 19 grudnia, zakład został gruntownie zdezynfekowany przez strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mostkowie. Wszystko na prośbę pielęgniarki epidemiologicznej miejscowego szpitala. Druhowie w ochronnych kombinezonach weszli do zakładu i przy pomocy opryskiwacza spalinowego wypełnionego środkiem do dezynfekcji, spryskali wszystkie pomieszczenia.

 

REKLAMA

 

Dodajmy tylko, że wspomniany opryskiwacz a także ozonator, aparat odo i czujnik bezruchu, został przekazany Ochotniczej Straży Pożarnej w Mostkowie przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego we wtorek.

 

M. Przybylska 

 

barlinek

barlinek

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.