pldaenfrdeuk
Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

 


 piątek 22 stycznia 2021r.   imieniny: Dobromysł, Marta, Wincenty

Reklama

A A A
4.375 1 1 1 1 1 Ocena 4.38 (8)
BRATEK DZIĘKUJE ZA PIĘKNY GEST

21 grudnia, Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom „Bratek”, odwiedził niecodzienny gość. Było to dla nas ogromnym zaskoczeniem, z którego nie ukrywamy, że bardzo się ucieszyliśmy.

Rafał, bo właśnie o nim mówimy, pochodzi z Barlinka i prowadzi w popularnym serwisie, swój kanał - RMK PL. A pisze o nim tak - Chciałem Wam zaprezentować jaką drogę pokonałem  od kierowcy do przewoźnika. A także przerywniki z życia codziennego. Trochę na wesoło, troszkę na poważnie.

 

REKLAMA

 

Rafał wraz z subskrybentami, postanowił zorganizować zbiórkę pieniędzy. Udało im się zebrać 1.500 zł i tą właśnie kwotę, przekazał nam. Zebrane środki zostaną przeznaczone na wykończenie szkoły dla naszych najstarszych wychowanków. Ogromnie dziękujemy naszemu barlineckiemu youtuberowi!

Dobro wraca!

 

Stowarzyszenie „Bratek” wraz z pracownikami 

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.