pldaenfrdeuk
Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

 


 piątek 22 stycznia 2021r.   imieniny: Dobromysł, Marta, Wincenty

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
PRACOWITY WEEKEND BORAN TEAM

Miniony weekend okazał się bardzo pracowity dla zawodników Boran Team. W sobotę, 19 grudnia zostały stoczone walki na II Szczecińskiej Lidze Kickboxingu, gdzie udział wzięło trzech Naszych zawodników. Robert Rutkowski – wywalczył zwycięstwo. Artur Wójcik i Maja Kanarek, po zaciętych i dość wyrównanych bojach, przegrali swoje pojedynki na punkty.

Już na drugi dzień, w niedzielę kolejni Nasi zawodnicy wystartowali w Mini Cup Muay Thai w Żarach. Pierwszą walkę stoczył Kacper Nowicki, dając dobry pojedynek, zremisował ze swoim przeciwnikiem. Kolejny do ringu wszedł MaX Pilarski, gdzie w już w pierwszej rundzie, zdominował przeciwnika, wygrywając przez nokaut.

 

REKLAMA

 

Wielkie brawa dla wszystkich zawodników Boran Team, którzy stoczyli w tym roku swoje walki. Teraz czeka ich zasłużony odpoczynek, a w przyszłym roku startujemy z nową energią i z większym doświadczeniem. 

Dziękujemy wszystkim osobom i firmom, które wspierały nas przez cały rok.  Życzymy wszystkim zdrowych i wesołych Świąt, a w Nowym Roku, samych sukcesów i wszystkiego co najlepsze!

 

Boran Team

 

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.