pldaenfrdeuk
Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

 


 piątek 22 stycznia 2021r.   imieniny: Dobromysł, Marta, Wincenty

Reklama

A A A
4.1428571428571 1 1 1 1 1 Ocena 4.14 (7)
BARLINECKA CHOINKA WYPIĘKNIAŁA

Obiecaliśmy Wam, że w wigilię Bożego Narodzenia zajrzymy na Rynek Miejski i zobaczymy jak wygląda miejska choinka. Nie ukrywamy, że od złożonej obietnicy do dnia dzisiejszego, zaglądaliśmy do niej codziennie. A dlaczego?

Bowiem zaskoczyliście nas nie tylko dekoracjami ale i niespodziankami. Zacznijmy od tych pierwszych. Na gałązkach wieszaliście piękne bombki i wykonane własnoręcznie ozdoby. Każdego dnia było ich więcej i więcej. Jedne znikały ale w ich miejsce zaraz pojawiały się nowe.

REKLAMA

 

Bardzo się cieszymy, że nasza inicjatywa spotkała się z Waszym ciepłym przyjęciem. Z kolei jeśli chodzi o niespodzianki, to tu wzruszenie całej redakcji było ogromne. Najpierw pod choinką pojawił się koń na biegunach, później inne prezenty. Wszystkie dla dzieci z życzeniami „Wesołych Świąt”.

Drodzy Mieszkańcy jesteście WIELCY! Macie ogromne serca i mamy nadzieję, że zapoczątkowane w tym roku wspólne wieszanie ozdób czy też zostawianie pod drzewkiem drobnych, sprawiających dzieciom radość prezentów, stanie się naszą lokalną tradycją.

 

M.Przybylska

 

Przyznamy Wam, że czegoś takiego się nie spodziewaliśmy. Nawet się wzruszyliśmy! Ktoś pod barlinecką choinką...

Opublikowany przez Barlinek24.pl Niedziela, 20 grudnia 2020

 

 

 

Komentarze

Guest

Choinka niezbyt ładna ale to drzewko które mogło sobie spokojnie rosnąć gdzieś tam. Czy nie lepiej posadzić na rynku choinkę która będzie rosła tam przez długi czas i z roku na rok będzie coraz większa? Szanujmy przyrodę i nie wycinamy tak dużych drzewek
+1

Guest

Cytuję Guest:
Czy PGK nie stać na godną choinkę dla mieszkańców ?

Z roku na rok coraz mniejsza ... może w następne świeta wogule nie bedzie...
+16

Guest

Brawo mieszkańcy! Nasza lokalna społeczność spisała się na medal, niech to będzie naszą tradycją! Wszystkim życzę wesołych świąt!

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.