pldaenfrdeuk
Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

 


 piątek 22 stycznia 2021r.   imieniny: Dobromysł, Marta, Wincenty

Reklama

A A A
4.1428571428571 1 1 1 1 1 Ocena 4.14 (7)
DO ZOBACZENIA W RADOŚNIEJSZYM 2021 ROKU!

W Nowym Roku życzymy Wam tego co teraz najważniejsze - zdrowia, stabilizacji i wytrwałości. Walczcie o swoje marzenia, niech spełniają się nawet te najskrytsze. Niechaj wrócą uściski i bliskość. Żebyście mogli spotykać się z rodziną i przyjaciółmi. Niech ten nadchodzący rok, wniesie w Wasze życie szczęście i przyniesie Wam fortunę. Planujcie, podróżujcie i dzielcie się wrażeniami z najbliższymi. Do zobaczenia w radośniejszym 2021 Roku!

 

REKLAMA

 

Zobaczcie, jak mieszkańcy Barlinka uczcili Sylwestra w 2019 roku.

Wyłączyliśmy dźwięk aby nie straszyć zwierzaków ;)

 

 

 

Komentarze

+10

Guest

Witam serdecznie ;) Nic się nie zmieniło.Ludzie uważajcie na Siebie.W wielu miejscach ślisko.Ulice nie posypane,chodniki również.Troszkę śniegu i lekki mróz służby odpowiedzialne zaskoczone.Dużo zdrowia dla wszystkich

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.