pldaenfrdeuk
Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

 


 piątek 22 stycznia 2021r.   imieniny: Dobromysł, Marta, Wincenty

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (6)
LIONI Z BARLINKA POMAGAJĄ

Kochani, chcemy podzielić się z Wami naszą radością. Mimo tego pandemicznego czasu udało nam się zorganizować super akcje. Wspólnie ustaliliśmy, że celem obecnym będzie zebranie pieniędzy na wsparcie naszego barlineckiego szpitala, w którym to na oddziale wewnętrznym utworzone zostały łóżka „Covidowe”.

Nie mogliśmy zorganizować, jak co roku, naszych Mikołajek na Rynku. Zatem zdolne koleżanki z klubu LC Barlinek przy pomocy wielu chętnych wolontariuszek wykonały cudne świąteczne ozdoby i stroiki. Po licytacji oraz sprzedaży bezpośredniej w nowej Galerii Hosso (przy okazji serdecznie dziękujemy za udostępnione miejsce) udało się uzbierać ponad 7 tysięcy złotych. Po raz kolejny mieszkańcy małego Barlinka okazali wsparcie. Bardzo im za to dziękujemy.

 

REKLAMA

 

W tym trudnym czasie udało się także zorganizować kolejną akcję ,,Karp dla służby zdrowia". Symboliczną rybką dziękujemy także im. Delegacja Lionów przekazała także słodki poczęstunek dla pań, które wsparły produkcję stroików.
Na stronie Facebook LC Barlinek odbyła się licytacja kursu nurkowania, z której dochód wyniósł 750 zł. Zakupiliśmy także 3 materace przeciwodleżynowe, 2 krzesła do kąpieli oraz stoliki do łóżek. Sprzęt został przekazany Zakładowi Pielęgnacyjno-Opiekuńczemu w Barlinku.

Dziękujemy jeszcze raz wszystkim, którzy mają duże serducha i zawsze włączają się do akcji charytatywnych.

Życzymy Państwu Szczęśliwego Nowego Roku i oczywiście zdrowia.

 

Lidia Kulczycka- Perske

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.