pldaenfrdeuk
Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

 


 piątek 22 stycznia 2021r.   imieniny: Dobromysł, Marta, Wincenty

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)
ZNOWU ''PODŁOŻONY'' ŁADUNEK

Po mniej więcej miesiącu spokoju, nieznani sprawcy wysyłają kolejne maile o podłożonych ładunkach chemicznych. Dziś 11 stycznia, taką wiadomość odebrali pracownicy przedszkola w Rychnowie. Na miejsce udali się strażacy z OSP Rychnów oraz policjanci.

Służby ewakuowały pracowników i przedszkolaków (łącznie 14 osób), po czym przystąpiono do przeszukiwania pomieszczeń. Jak poinformował nas oficer prasowy KPP w Myśliborzu asp. sztab. Jacek Poleszczuk, tak jak w innych tego typu przypadkach na terenie naszej gminy, w przeszukaniu uczestniczył policjant zajmujący się rozpoznaniem minersko – pirotechnicznym. Na szczęście nie znaleziono żadnych substancji niebezpiecznych.

 

REKLAMA

 

Dwanaścioro przedszkolaków oraz dwie nauczycielki, spokojnie mogło więc wrócić do zajęć – powiedzieli nam strażacy z OSP Rychnów. W tej chwili policjanci prowadzą intensywne czynności, mające na celu ustalenie sprawcy lub sprawców tego zdarzenia.

 

M.Przybylska 

 

 

 

Komentarze

+5

Guest

Teraz to strach znowu te dzieci puścić na zajęcia, bał bym się osobiście jakby tam moje dziecko chodziło, co za *** mają zabawę
-10

Guest

Coś to wszystko dziwne. Sprawca którego nie ma bo nie można go znaleźć. Ładunki wybuchowe tylko w okolicy Barlinka i Barlinku. Kto tam rękę myje? Kto rozsyła te wiadomości a może ktoś chce sobie podnieść statystyki?

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.