pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 15 kwietnia 2021r.   imieniny: Bazyli, Wacław, Wiktoryn

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
2 1 1 1 1 1 Ocena 2.00 (4)
BARLINECKI ANIOŁ W MUZEUM

W ubiegłym roku, Muzeum Regionalne w Barlinku, ogłosiło II edycję konkursu „Barlinecki anioł”. Jest to konkurs plastyczny i skierowany do wszystkich grup wiekowych. Co należało zrobić? Wykonać anioła, według własnego pomysłu.

 

REKLAMA

 

Z uwagi na obostrzenia, nie było możliwości zorganizowania wernisażu, więc muzeum, rozstrzygnęło konkurs online. Prace oceniało jury w składzie – przewodnicząca Brygida Liśkiewicz, Katarzyna Mielcarek oraz Bożena Kulesza – Mazurek. A tak przedstawiają się wyniki konkursu:

Kategoria dzieci i młodzież

I miejsce – Julia Wawrzyniak
II miejsce – Oliwia i Jagoda Kubiak
III miejsce – Kalina Andrzejewska

Wyróżnienia – Oliwia Kaczmarczyk, Błażej Kaczmarczyk, Jakub Florczak, Maja Kuzdak, Nina Słomka, Błażej Andrzejewski, Natalia Szkodzińska, Franciszek Wiśniewski, Lea Siedlecka, Iga Siedlecka.

Kategoria dorośli:

I miejsce – Alicja Wawrzyniak
II miejsce – Henryk Marona
III miejsce – Anna Zych

Wyróżnienie – Marta Zmarzlik

Nagroda specjalna – Środowiskowy Dom Samopomocy „Słonecznik” w Osinie.

Gratulujemy wszystkim biorącym udział w wystawie. Wszystkich uczestników, zarówno tych na podium jak i wyróżnionych, w imieniu organizatora, zapraszamy po odbiór nagród do Muzeum Regionalnego. Wszyscy otrzymali upominki.

 

M.Przybylska 

 

 

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.