pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 15 kwietnia 2021r.   imieniny: Bazyli, Wacław, Wiktoryn

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
1% PODATKU NA 100% MARZEŃ! JAK TO DZIAŁA?

Jak co roku jesteśmy zobligowani do wypełnienia zeznania podatkowego za rok poprzedni. Od 2004 roku mamy możliwość odprowadzenia 1% należnego podatku na wybraną organizację, która może wykorzystać zebrane fundusze wyłącznie na działalność pożytku publicznego. Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym „Bratek” już od 18 lat wspiera osoby z niepełnosprawnościami i ich rodziny.

 

REKLAMA

  

To dzięki Waszemu wsparciu możemy angażować się w pomoc osobom z trudnościami rozwojowymi, świadczyć bezpłatną pomoc pedagogiczną, psychologiczną, logopedyczną, fizjoterapeutyczną dla dzieci od urodzenia do dorosłości.

 

Dlaczego to nam warto przekazać swój 1%? Ponieważ:

- przekazane przez Państwa środki zostają u Nas- w naszym mieście, powiecie, województwie!

- dzięki niemu tworzymy nowe miejsca pracy dla mieszkańców naszego miasta!

- wpiera on marzenia naszych podopiecznych i ich rodzin. A te marzenia to: edukacja, integracja, samodzielność i praca na miarę możliwości.

- konsekwentnie realizujemy wizję wsparcia osób niepełnosprawnych od urodzenia do dorosłości

 

Naszym kolejnym celem jest ukończenie budowy Szkoły Przysposabiającej do Pracy oraz tworzenie bezpiecznych warunków pracy i samodzielnego życia dla osób dorosłych z niepełnosprawnościami.

 

SPN BRATEK - nadesłane

 

 

 

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.