pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 15 kwietnia 2021r.   imieniny: Bazyli, Wacław, Wiktoryn

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (4)

Komenda Powiatowa Policji w Myśliborzu informuje, że rusza właśnie dodatkowy nabór do pracy w Policji. Jeśli chcesz mieć stabilne warunki pracy, czujesz, że ten zawód jest dla Ciebie – spiesz się, zrób kolejny krok i złóż podanie już teraz. Służba w Policji daje niepowtarzalną szansę zawodowego rozwoju. Liczna oferta szkoleń resortowych stwarza możliwość poszerzania horyzontów, zdobycia nowych umiejętności oraz pogłębiania wiedzy i doświadczenia w różnych dziedzinach.

 

REKLAMA

Zostając policjantem, tworzysz ponad 100 - tysięczną formację, pomagającą obywatelom i dbającą o bezpieczeństwo wewnętrzne kraju. To zawód dla profesjonalistów i ludzi z pasją. Dużo wymagający i dużo dający w zamian.

Spróbuj, bo naprawdę warto. Być może w ten sposób spełnisz również swoje ukryte marzenia. Policjant to zawód dający wiele satysfakcji, a wdzięczność osób, którym udzieliłeś pomocy, bywa bezcenna.

Zapraszamy Wszystkich chętnych do składania podań. Każdy, kto złoży podanie, ma ogromne szanse dostać się do służby w Policji. Po ukończeniu kursu podstawowego otrzymasz uposażenie w kwocie 3620 zł netto + dodatek za wysługę lat, natomiast jeśli nie ukończyłeś 26 roku życia otrzymasz uposażenie na poziomie 3940 zł netto + dodatek za wysługę lat.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji można uzyskać, dzwoniąc pod numer telefonu 47 78 24 581 lub 47 78 24 532.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę internetową Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu i zostań jednym z nas !!!

 

KPP w Myśliborzu – nadesłane

 

barlinek

 

Pin It