pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 15 kwietnia 2021r.   imieniny: Bazyli, Wacław, Wiktoryn

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
ŻEGNAMY PREZESA OSP DZIEDZICE RYSZARDA SŁOWIKOWSKIEGO

Pożegnania są nieodłącznym elementem życia ludzkiego, niestety są one zawsze chwilami trudnymi, szczególnie, kiedy są to pożegnania ostatnie. Z wielkim smutkiem 16 stycznia br. przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego wieloletniego kolegi, druha Ryszarda Słowikowskiego.

 

REKLAMA

  

Odszedł człowiek wierny mundurowi, służbie, mieszkańcom – prawdziwy społecznik. Nigdy nikomu nie odmówił pomocy, był zaangażowany w życie wsi. W latach 1998 – 2016 pełnił funkcję Prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej w Dziedzicach. Dzięki jego zaangażowaniu w Dziedzicach przez wiele lat funkcjonowała Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza a w 2004 roku OSP Dziedzice otrzymały wóz bojowy MAN wraz z wyposażeniem, który w jednostce jest do dzisiaj.

 

barlinek

 

Ryszard Słowikowski pochowany został na Cmentarzu Komunalnym przy ul. Gumbińskiej w miejscowości Gołdap. Ze względu na ograniczenia związane z pandemią wirusa Sars-Cov-2, nie mogliśmy uczestniczyć w tej uroczystości.

Jednak ze względu na pamięć o zmarłym postanowiliśmy, że dnia 30 stycznia 2021 r. o godzinie 12:00 w kościele w Dziedzicach, zostanie odprawiona msza święta, zamówiona przez kolegów strażaków z gminy Barlinek w intencji śp. Ryszarda.

Rodzinie i najbliższym przekazujemy serdeczne wyrazy współczucia oraz informację, że druh Ryszard na zawsze będzie w naszej pamięci.

Cześć Jego pamięci!

 

OSP Mostkowo - nadesłane

 

 

Pin It

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.