pldaenfrdeuk

 

 


 sobota 6 marca 2021r.   imieniny: Róża, Wiktor, Wojsław

Reklama

A A A
2.6 1 1 1 1 1 Ocena 2.60 (5)
DWA TYGODNIE PRÓBY

Póki co na czas okres dwóch tygodni, rząd poluzował niektóre z obowiązujących obostrzeń. Wielu Polaków miało nadzieję na otwarcie restauracji oraz siłowni. Niestety, nadal pozostają one zamknięte. Restauracje mogą oczywiście nadal sprzedawać posiłki ale jedynie na wynos i dowóz. Co więc się zmieniło?

 

REKLAMA

  

Przede wszystkim otwarte będą hotele - dostępne dla wszystkich przy zachowaniu reżimu sanitarnego (50% dostępnych pokoi, posiłki serwowane tylko do pokoi, na życzenie gości, bowiem restauracja hotelowa ma być zamknięta). Jeśli tęskniliście za wypadami do kina, teatru, opery lub filharmonii, od przyszłego piątku 12 lutego, te obiekty będą już otwarte. Oczywiście z zachowaniem reżimu sanitarnego, czyli podczas wydarzeń kulturalnych zajętych może być maksymalnie 50% miejsc siedzących, obowiązują maseczki i zakaz konsumpcji.

Ponadto otwarte będą baseny (aquaparki nie) i stoki. Dopuszczalny też będzie amatorski sport na świeżym powietrzu (bez udziału publiczności i z wyłączeniem zamkniętych boisk i hal.), ponieważ otwierane są boiska zewnętrzne i korty tenisowe. Nowe zasady bezpieczeństwa, będą obowiązywały od 12 lutego i tak jak wspomnieliśmy, na chwilę obecną tylko na 14 dni – do 26 lutego.

Dziś 05 lutego w Polsce potwierdzono 6 053 nowe zakażenia koronawirusem. Z powodu COVID zmarło 67 osób, z powodu chorób współistniejących 301.

W województwie zachodniopomorskim zachorowało 328 osób w tym w powiecie myśliborskim 13.

 

Jacek Słomka

 

barlinek

barlinek

barlinek

barlinek

 

Pin It

Komentarze

-5

Guest

Guest - czy ty jeszcze potrafisz samodzielnie myśleć po za telewizyjnym ogłupiaczem ? Wszystkie rozporządzenia są niezgodne z prawem. Ale idźmy daje bufet w Sejmie działa w najlepsze panowie posłowie bez masek obok siebie rozmawiający. Więc o co tak na prawdę chodzi ? O wygaszanie gospodarki o testowanie na ludziach leków itd... ? Wirus jest jak co roku zbijający ok 6500 ludzi na grypę tego nikt nie zaprzecza. W sumie dziennie w Polsce umiera na różne choroby 1200 osób. Nie da się ukryć, że lek amantadyna jest lekiem skutecznym w walce z tym rodzajem wirusa i co jakoś nie słychać o tym by brać go masowo. Za to mamy przedstawienie o szczepionce. Biedna ta nasza Polska jak ludzie dają się tak łatwo ogłupiać. Noszenie masek to nie tylko głupota ale i oznaka niewolnictwa ! Jak się tak boisz wirusa to do Lidla albo Biedronki tam żyją nieśmiertelni. Może w ogóle przenieść łózka szpitalne do niemieckich marketów. Na Internecie jest wypowiedź - you tube Piotr Szymański mieszka i pracuje we Włoszech od 14 lat - co jeszcze ci potrzeba ? Morawiecki zapowiedział, że wchodzimy w NWO a to oznacza likwidację własności prywatnej ! Czego nie zrobisz oficjalnie zrobi za ciebie wirus ludzie sami oddadzą swoja wolność . A gdzie to się podziali terroryści z ISIS ? Czyżby byli na kwarantannie ? Wirus covid 19 jest potężny wiatru, deszczy, śniegu, słońca się nie boi. No jedynie klas SP 1-3 tam jak i do marketów sieciowych nie zagląda no i bufetu w Sejmie też !
+2

Guest

Cytuję Guest:
Żadnego luzowania nie powinno być!!!!Dopiero jak drastycznie zwiększy się liczba zgonów na Covid-19.Wtedy pojdziemy po rozum do głowy

Zacznij od razu od Siebie
-6

Guest

Żadnego luzowania nie powinno być!!!!Dopiero jak drastycznie zwiększy się liczba zgonów na Covid-19.Wtedy pojdziemy po rozum do głowy

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.