pldaenfrdeuk

 

 


 środa 16 czerwca 2021r.   imieniny: Alina, Aneta, Jan, Justyna

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Kasacja pojazdów Barlinek

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

A A A
KONSTYTYUCJA I SZCZEPIENIA

Do komisji Skarg, Wniosków i Petycji działającej przy Radzie Miasta Barlinek, wpłynęła petycja mieszkańców miasta i gminy Barlinek. Podpisało się pod nią około 150 osób.

 

REKLAMA

 

Czytamy w niej m.in.: „Rząd RP planuje ogólnopolską akcję szczepień eksperymentalnymi preparatami, wyprodukowanymi przez sześć różnych firm. Preparaty te zostały stworzone w nieprawdopodobnie szybkim czasie, jak na tego typu medykamenty. Ich bezpieczeństwo nie zostało przebadane zgodnie z dotychczas obowiązującymi standardami....W związku z powyższym „narodowy program szczepień” ma wszelkie cechy eksperymentu medycznego.

Zgodne z 39 art. Konstytucji RP nikt nie może być poddawany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody. Problem polega na tym, że rząd RP nie informuje Polaków, że biorą udział w eksperymencie naukowym, co oznacza, że Polacy są wprowadzani w błąd. A przecież skutki zaszczepienia kilkudziesięciu milionów obywateli RP nieprzebadanymi eksperymentalnymi preparatami mogą być bardzo groźne....W związku z powyższym wzywamy Radę Gminy Barlinek, by podjęła uchwałę biorącą w obronę mieszkańców gminy, którzy wobec powyższych faktów narażeni są na poważne niebezpieczeństwo i utratę przysługujących im praw. Jednocześnie żądamy bezzwłocznego przywrócenia przyjmowania pacjentów i leczenia pacjentów z gminy Barlinek, w placówkach służby zdrowia na terenie gminy, na zasadach z przed ogłoszenia pandemii.”

Tyle m.in. w petycji mieszkańców gminy Barlinek. Odpowiedź i uzasadnienie do niej komisji Skarg, Wniosków i Petycji w załączniku (pdf). Sprawa trafi na najbliższą sesję barlineckiej Rady Miejskiej, która odbędzie się 25 lutego br. 

 

Jacek Słomka

 

barlinek

barlinek

 

 

Pin It

Komentarze

+15

Guest

Przeciwników nie szczepić !!!
Jak zmienia zdanie odmówić szczepienia na podstawie deklaracji złożonej przez pacjenta.


Toż to o to mi chodzi przecież :) Gdyby to tylko od Ciebie zależało... wyściskałabym Ciebie :))))
Ale Ty się nie dasz wyściskać, bo tv Tobie na to nie pozwala. Swoją drogą, nie daje Ci do myślenia, że ani J. Kaczyński, ani A. Duda, ani M. Morawiecki żadnej szczepionki nie przyjęli? Jako najważniejsze osoby w kraju powinni, prawda?
-12

Guest

A ten cytowany u góry przez specjalistę Eryka Tomaszka "biolog prof. zw. dr hab. Roman Zieliński" jest tak fantastycznym i jedynym w swoim rodzaju naukowcem, że od 2014 r. nie jest już związany z żadną uczelnią wyższą:) A teraz, po tych jego odkrywczych wypowiedziach, wszystkie uczelnie, na których pracował jakoś nie bardzo chcą się do niego przyznawać... Można oczywiście słuchać i takich autorytetów, każdy ma swój rozum.
+20

Guest

Cytuję Guest:
Jeszcze jestem w stanie zrozumieć tą petycję jeśli szczepienia były by przymusowe a tak to co to jest ?Bezproduktywne bicie piany.Ps.żeby nie było nie jestem miłośnikiem szczepień na tego super inteligentnego wirusa który podobno tak się rozprzestrzenia na stokach a w sklepach nie.

A idź się szczep jak brak ci wiedzy i wyobraźni
Klapki na oczy i jakos to będzie
Tylko testament spisz przed podaniem leku eksperymentalnego , by potomnym coś zostało
Powodzenia
+23

Guest

Cytuję Guest:
A może tak przeciwnicy szczepionki poczytaliby o wynikach - już nie badań - ale programu szczepień przeprowadzonych np. w Izraelu? Dowiedzcie się, jak tam wygląda sytuacja, jak szczepionka zahamowała zachorowalność, jak odetchnęły szpitale. Wierzcie faktom, a nie pseudonaukowym wywodom ludzi, którzy wszędzie widzą spiskowe teorie dziejów. Życzę wszystkim dużo zdrowia i zdrowego rozsądku:)


Nie wierzę w to co czytam. Z całym szacunkiem, ale zdecydowana większość z Państwa tutaj się wypowiadających, jak również pozostali, zupełnie nie rozumie, kto rządzi światem, kto decyduje co ma się zadziać, dlaczego, a przede wszystkim jakie spreparowane, wyssane z palca informacje są serwowane w tv. Wyłącz tv, włącz się sam!!!
-20

Guest

A może tak przeciwnicy szczepionki poczytaliby o wynikach - już nie badań - ale programu szczepień przeprowadzonych np. w Izraelu? Dowiedzcie się, jak tam wygląda sytuacja, jak szczepionka zahamowała zachorowalność, jak odetchnęły szpitale. Wierzcie faktom, a nie pseudonaukowym wywodom ludzi, którzy wszędzie widzą spiskowe teorie dziejów. Życzę wszystkim dużo zdrowia i zdrowego rozsądku:)
+22

Guest

Cytuję Guest:
A kim że jest *** i kim są Ci co się podpisały pod tą petycją jak nie członkami strajku kobiet,i oni chcą reprezentować całą społeczność barlineckich mieszkańców,uczynić z naszego miasta jakiś średniowieczny zacofany ciemnogród,nigdy! Dobrze że rada miasta wykazała się refleksją.

Obywatele Barlinka , zwykli mieszkańcy a inicjatywa była społeczna , zwykłych mieszkańców
+29

Guest

Nie ma przymusu. ...wlasnie że jest. Tylko nie bezpośredni. Jeśli się nie zaszczepisz nie wyjedziesz.wylecisz z pracy. Skoro większość chce się zaszczepić to będą bezpieczni ,bo się nie zaraza od niezaszczepionych. Pytam się więc po co ten nacisk-szantaz . Kto wierzy niech się szczepi ,kto nie chce niech robi testy. Wszak i tak tej grupie po szczepieniu nie zagrozi. Nie ma cię co bać. Po co się odbrzucać błotem. Niech każdy ma wybór. Bez terroru że albo.. Albo
-6

Guest

Z tą petycja to jest tak. Jedna pani drugiej pani. Ale tym co jest naprawdę potrzebne to się nie interesują. Sami się nakręcają. Niektórym już od tego siedzenia w domu i wyczytywania głupot w necie miesza się w głowach. Wszędzie polityka tylko że ci co napuszaja dawno się już zaszczepili.
-7

Guest

Ludzie o co wam chodzi? Kto komu każe na siłę się szczepić. To jakieś absurdy co tu wypisujecie. Gdzie ktoś został zwolniony za nie wyrażenie zgody? Lepiej złużcie petycje żeby przychodnie zostały otwarte dla ludzi. Bo leczenie ludzi w stylu Kaszpirowski
widać na tablicy. Nekrologi aż spadają. Zanim jeden z drugim doczeka się szczepienia to przy takiej wydolności jednego punktu szczepień na całą gminę Barlinek minie z 5 lat. O to walczcie, o co najmniej jeszcze jeden punkt szczepień. Bo ludzie chcą się szczepić i stracili nadzieję że to kiedykolwiek nastąpi.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.