pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 15 kwietnia 2021r.   imieniny: Bazyli, Wacław, Wiktoryn

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
ZNOWU TEN SAM ZAKRĘT

24 lutego przed godz. 19.00, służby otrzymały wezwanie do zdarzenia drogowego na DW151, odcinek Barlinek – Pełczyce. Na zakręcie, znanym już niestety z wielu wypadków, dachował osobowy Peugeot. Autem podróżowały dwie osoby.

 

REKLAMA

  

Z informacji uzyskanej od rzecznika prasowego KPP w Myśliborzu asp. sztab. Jacka Poleszczuka dowiadujemy się, że kierujący autem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na pobocze, po czym dachował. Samochód jechał od strony Pełczyc w stronę Barlinka. Policja przebadała kierowcę na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Był trzeźwy.

Jak dodał nam Jacek Poleszczuk, w tej kolizji nikt poważnie nie ucierpiał. Na miejscu pracowali policjanci, strażacy z OSP Barlinek i JRG Myślibórz. Zadysponowano również Pogotowie Ratunkowe. Na czas akcji ratowniczej ruch na tym odcinku drogi był wstrzymany, później odbywał się wahadłowo.

 

M.Przybylska

 

Dachowanie na zakręcie do Płonna. Zbieramy informacje w tej sprawie. Najważniejsze, że nikomu nic poważnego się nie stało.

Opublikowany przez Barlinek24.pl Środa, 24 lutego 2021

 

Dachowanie Barlinek

Dachowanie Barlinek

 

Pin It

Komentarze

+36

Guest

Dachują tam pojazdy, których kierowcy mają "w głębokim poważaniu" znaki ograniczające prędkość i uważają, że ich prawa fizyki nie dotyczą, a siła odśrodkowa nie istnieje...

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.