pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 15 kwietnia 2021r.   imieniny: Bazyli, Wacław, Wiktoryn

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
MAŁY KONKURS RECYTATORSKI

24 lutego w sali widowiskowej Barlineckiego Ośrodka Kultury, odbyły się eliminacje do Małego Konkursu Recytatorskiego. W konkursie udział wzięło 16 recytatorów ze szkół podstawowych w Barlinku.

 

REKLAMA

  

Jury w składzie: Brygida Liśkiewicz dyrektor Barlineckiego Ośrodka Kultury – przewodnicząca,  Jolanta Karasińska poetka, autorka książek dla dzieci i dorosłych – członek komisji, Alicja Stadnik pracownik Biblioteki Publicznej w Barlinku – członek komisji, po przesłuchaniu recytatorów w dwóch kategoriach wiekowych, postanowiło wyróżnić i zakwalifikować do etapu powiatowego Małego Konkursu Recytatorskiego w Myśliborzu następujących uczniów:

Kategoria dzieci klas I – III
- Eliza Stawicka SP1
- Kaja Kulpa SP1
- Kornel Dupla Montessori School Barlinek
- Hanna Kiełek SP1 Kategoria dzieci klas IV – VI
- Karolina Jaworska SP1
- Abigail Lipińska Montessori School Barlinek
 
Konkurs poprowadziła Anna Adamiok. 

 

BOK - nadesłane

 

 

 

 

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.