pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 15 kwietnia 2021r.   imieniny: Bazyli, Wacław, Wiktoryn

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (2)
POZIOMKOWA ZA DWA LATA

O sprawie ulicy Poziomkowej pisaliśmy kilka dni temu. W połowie lutego, karetka wioząca pielęgniarkę do noworodka, utknęła w bajorze, które tworzy się na tej ulicy co jakiś czas. Z pomocą ruszyli mieszkańcy wspomnianej ulicy, którzy z problemem braku kanalizacji burzowej walczą już od wielu lat.

 

REKLAMA

 

Pytanie w tej sprawie skierowaliśmy do barlineckiego Ratusza. Poniżej odpowiedź jaką otrzymaliśmy:

 

Zgodnie z Uchwałą Rady Miejskiej nr XXXIII/2019 z dnia 28.12.2020 r. Budowa ul. Poziomkowej wraz z odwodnieniem planowana jest do realizacji w latach 2023 – 2024. Do tego czasu ulica będzie trzymywana w ramach bieżącego utrzymania dróg.

 

M.Przybylska

 

 

 

Pin It

Komentarze

-1

Guest

Może na każdej leśnej ścieżce wybudujmy kanalizację burzową! Szedłem do okoła jeziora i tam też twożą się kałuże! Tak być nie powinno!
+6

Guest

Po interwencji Pani P....... coś się ruszyło ale tylko na chwilę .Mamy czkać następne lata?. Mam rozumieć że urząd nic nie będzie robić a mieszkańcy nadal będą sie
taplać w błocie ,ha ha jak fajnie.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.