pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 15 kwietnia 2021r.   imieniny: Bazyli, Wacław, Wiktoryn

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
SKORZYSTAJ Z PROGRAMU ANTYSMOGOWEGO

Mieszkańcy naszej gminy, stoją przed ogromną szansą, skorzystania z Zachodniopomorskiego Programu Antysmogowego. Wymiana starych kotłów, stała się możliwa dzięki dotacji w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014–2020.

 

REKLAMA

Umowy wsparcia w ramach Zachodniopomorskiego Programu Antysmogowego podpisały już m.in. takie samorządy jak: Gmina Miasto Szczecin, Gmina Miasto Koszalin, Gmina Barlinek, Czaplinek, Drawsko Pomorskie,  Goleniów, Nowogard, Kołobrzeg, Mielno, Miasto Szczecinek, Miasto Świnoujście, Gmina Wolin i Gmina Międzyzdroje.

Burmistrz Barlinka Dariusz Zieliński informuje i przypomina o możliwości składania zgłoszeń o przyznanie grantu  w wysokości:

  • 7 500 zł za likwidację kotła lub pieca opartych o spalanie węgla i zmianę źródła ciepła,
  • 25 000 zł za wykonanie częściowej termomodernizacji budynku jednorodzinnego (izolacja cieplna ścian, stolarki okiennej i drzwiowej) wraz z likwidacją kotła lub pieca opartych o spalanie węgla i zmianą źródła ciepła,
  • 50 000 zł za wykonanie pełnej termomodernizacji budynku jednorodzinnego (izolacja cieplna ścian, stolarki okiennej i drzwiowej stropu w tym dachu) wraz z likwidacją kotła lub pieca opartych o spalanie węgla i zmianą źródła ciepła.

Więcej informacji >>>

 

UM Barlinek - nadesłane

 

 

Pin It