pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 15 kwietnia 2021r.   imieniny: Bazyli, Wacław, Wiktoryn

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (6)
TY TEŻ MOŻESZ POMÓC ZUZI

Mała bohaterka Zuzia Bartczak, w 2018 roku uległa ciężkiemu wypadkowi drogowemu. Długo leżała w szpitalu i od tamtej pory, dzielnie walczy o swoje zdrowie. Ta walka, toczy się o powrót do normalności, bowiem Zuzia pracuje nad niedowładem ręki i nogi.

 

REKLAMA

   

Dziewczynce pomagaliście Państwo już kilkukrotnie, jednak obrażenia jakie odniosła w wypadku, wymagają bardzo długiej i kosztownej rehabilitacji. Jak ta pomoc wyglądała wcześniej? Oglądaliśmy filmy w kinie Panorama a jeden z barlineckich morsów, przepłynął Jezioro Barlineckie na trasie promenada – Plaża Miejska – promenada.

Oddajecie też 1% podatku (co możecie uczynić także w tym roku). A teraz, ogromne serca okazały trzy panie z Barlinka - pani Danuta, jej córka Małgorzata i wnuczka pani Danuty - Gabrysia. W trójkę własnoręcznie wykonały wielkanocne ozdoby i przekazały do sprzedaży.

Pieniądze za ich zakup zostaną w całości przekazane na pomoc w rehabilitacji Zuzi. Gdzie można nabyć te wyjątkowe świąteczne ozdoby? W sklepie spożywczym (przy wjeździe od strony Krzynki) w Płonnie.

Do Wielkiej Nocy jeszcze kilka dni, warto w ten sposób pomóc małej Zuzi a przy okazji pięknie ozdobić dom na święta.

 

M.Przybylska 

 

TY TEŻ MOŻESZ POMÓC ZUZI

 

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.