pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 15 kwietnia 2021r.   imieniny: Bazyli, Wacław, Wiktoryn

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
WNIOSEK PRZESZEDŁ, OTWARCIE NIEBAWEM - PRIMA APRILIS

Opublikowany przez nas 1 kwietnia materiał, dotyczący nazwania ronda przy ul. Dworcowej „Rondem Miłośników Barlineckiej Kolei”, był oczywiście żartem primaaprilisowym. W jego powstawaniu wziął udział radny RM Cezary Michalak, za co serdecznie mu dziękujemy. Sprawa nazwania ronda, pozostaje więc nadal otwarta.

 

M.Przybylska

 

REKLAMA

 

 

Pin It

Komentarze

+3

Guest

Rondo Miłośników Barlineckiej Kolei w skrócie ReMBaK i taka nazwa mi się podoba.
Rembak nieodzownie kojarzy się z Barlinkiem i przemysłem drzewnym :lol:
-10

Guest

Kochani miłośnicy kolei. Przestańcie bić pianę. NIE MA i NIE BĘDZIE możliwości odtworzenia kolei dla Barlinka i Myśliborza no i dla Pełczyc. Brak ku temu przesłanek ekonomicznych i logicznych!
Wydać kilkadziesiąt milionów złotych żeby kilka oso dziennie pojechało szynobusem do Gorzowa przez Myślibórz? Idiotyczne. A poza tym jak mają pojechać jak ścieżke pobudowali. Chyba, że pociągnąć linie w nowym miejscu, to kilkadziesiąt milionów więcej.
NIE MA NAJMNIEJSZYCH SZANS
+16

Guest

Poszedł bym krok dalej. Może założyć Stowarzyszenie Miłośników Kolei Barlineckiej. W Myśliborzu coś podobnego powstało ponad 10 lat temu. Dzisiaj efektem nacisków tego stowarzyszenia jest zaliczenie do II etapu rewitalizacji kolei.
Moim skromnym zdaniem w Barlinku kolej jest bardziej zasadna niż w Myśliborzu, przez lepszą bazę hotelową, zakłady pracy i prawie 4 tyś więcej ludności !!! Tylko warunek łącznik Choszczno z Gorzowem (a nie z Myśliborzem)
:)

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.