pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 6 maja 2021r.   imieniny: Benedykta, Benita, Dytrych

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
HAZARD W SALONIE FRYZJERSKIM

Nie tylko Barlinek ale i niedalekie Choszczno to miejscowości, w których funkcjonariusze zachodniopomorskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS), w ostatnim czasie zamknęli nielegalne punkty hazardowe. Przypomnijmy, że w lutym funkcjonariusze KAS wspólnie z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu przeszukali lokal w centrum Barlinka, w którym urządzane były nielegalne gry hazardowe.

 

REKLAMA

 

Zabezpieczono m.in. 11 komputerów wykorzystywanych do urządzania gier online, gotówkę, kamery i telefon komórkowy. Kobiecie prowadzącej lokal, postawiono zarzuty urządzania nielegalnych gier hazardowych. Kolejny punkt zamknięto w Choszcznie.

 

 

Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej przeszukali lokal w Choszcznie, w którym organizowano nielegalne gry online. Podejrzenia funkcjonariuszy wzbudził salon fryzjerski, którego okna i drzwi oklejone były czarną folią. W taki charakterystyczny sposób, często bywają zaś „udekorowane” nielegalne salony gier hazardowych. Zabezpieczono pięć komputerów, na których możliwy był nielegalny hazard, monitoring-rejestrator, ruter, dwa telefony komórkowe oraz 1551,50 zł gotówki. Przesłuchano sześć osób – pięciu graczy i kobietę podejrzewaną o organizację nielegalnego hazardu, której postawiono zarzuty. Tego rodzaju nielegalne działanie jest przestępstwem karnym-skarbowym zagrożonym m.in. karą pozbawienia wolności do lat trzech oraz karą administracyjną w wysokości 100 tysięcy złotych od każdego zakwestionowanego komputera Działania funkcjonariuszy Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego wspierali funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie  - poinformowała naszą redakcję Małgorzata Brzoza Rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie.

 

M.Przybylska 

 

 

Pin It

Komentarze

Guest

Gdyby mieli kilkanaście milionów w skrytce w szafie nic by im nie zrobili , jeszcze by się wszystkim śmiali w twarz , ale że są maluczcy to będą ukarani . Prawo w Polsce to porażka , ci równiejsi mają sądy na telefon .
+21

Guest

A Barlinecka policja ślepa, że lokal rzekomo zamknięty super pokazową akcją w lutym po tygodniu został znowu otwarty i ma się bardzo dobrze do dzisiaj.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.