pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 6 maja 2021r.   imieniny: Benedykta, Benita, Dytrych

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)
NA ''STARYCH DRZEWNYCH'' SIĘ DZIEJE

Wchodząc na teren starych zakładów drzewnych przy ul. Jeziornej, napotykamy znak informujący nas o zakazie ruchu pieszych. Kilka dni temu, rozpoczęły się tam prace związane z projektem Miejskiego Centrum Rekreacji i Integracji Społecznej. Konkretnie, są to działania związane z drugim etapem zadania, który obejmuje bardzo duży szereg prac.

 

REKLAMA

 

W tej części ma powstać wiele atrakcyjnych punktów. Ma to być m.in. plaża w postaci trawiastej polany rekreacyjnej, pomost rekreacyjny pełniący funkcję punktu widokowego, pomost pływający z możliwością cumowania, integracyjny plac zabaw wraz z nawierzchniami i wyposażeniem, strefa fitness wraz z nawierzchniami i wyposażeniem, strefa rekreacyjna z polaną piknikową i boiskiem do siatkówki plażowej. Cały teren dodatkowo zostanie oświetlony i objęty monitoringiem.

Jak dowiedzieliśmy się w barlineckim Ratuszu, trwające tam obecnie prace, obejmują m.in. utwardzenie oraz wykonanie przyłącza wodno – kanalizacyjnego do toalety systemowej. Niebawem wybudowane zostaną pomosty, zainstalowane wiaty, toaleta systemowa i elementy małej architektury. Zgodnie z przedstawionym przez wykonawcę harmonogramem, zakończenie prac i odbiór całości zadania, planowane jest z końcem sierpnia tego roku.

 

M.Przybylska

 

 

Pin It

Komentarze

+19

Guest

Fajnie, że mimo pandemii i ogólnych trudności gmina nie zwalnia tempa. Brawo!!!!
Jest też druga strona medalu. Wandale już ostrzą sobie zęby, że będzie co niszczyć.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.