pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 6 maja 2021r.   imieniny: Benedykta, Benita, Dytrych

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
DZIEŃ STRAŻAKA

Z okazji dnia św. Floriana wszystkim Strażakom naszej gminy składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i zawsze szczęśliwych powrotów z akcji. Dziękujemy za niestrudzoną gotowość do ratowania życia, zdrowia i mienia ludzkiego, zapewnienie bezpieczeństwa naszym mieszkańcom oraz bohaterską postawę w trudnych działaniach ratowniczo-gaśniczych.

 

REKLAMA

 

Niech Wasza służba drugiemu człowiekowi będzie źródłem osobistej satysfakcji, społecznego uznania i wzorem do naśladowania.

 

UM Barlinek - nadesłane

 

Zdjęcie główne: Archiwum Barlinek24.pl

 

 

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.