pldaenfrdeuk
Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

 


 środa 27 stycznia 2021r.   imieniny: Ilona, Julian, Przybysław

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
ITB Berlin 2011

W dniach 9.-13.03.2011 odbyły się 45.Międzynarodowe Targi Turystyczne ITB Berlin 2011. Polska pełniła rolę kraju partnerskiego na tegorocznych targach. To jedna z najważniejszych i największych światowych imprez turystycznych, gdzie prezentowało się 187 krajów.

 

Do soboty targi były miejscem spotkań branżowych, w weekend hale wystawowe otworzono dla zwykłych turystów. Królowa Puszczy Barlineckiej – Monika Kuzdak – tradycyjnie była obecna na targach promując Zachodniopomorskie. Odwiedziła stoisko naszego regionu, gdzie podpisywała materiały promocyjne i zachęcała do odwiedzenia naszego kraju.

REKLAMA

Swoją osobą wzbudzała zainteresowanie, spacerując w fascynującej atmosferze, wśród muzyki, śpiewu, tańca i folkloru całego świata.

IT

Foto: Wiesława Skierska

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.