pldaenfrdeuk


 środa 21 sierpnia 2019r.   imieniny: Adolf, Adolfina, Emilian

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Festyn rodzinny
Burmistrz Barlinka serdecznie zaprasza na festyn rodzinny w dniu 17 maja (sobota) o godz. 16.00 w Parku im. Emanuela Laskera (park w delcie Młynówki). To jednocześnie uroczyste zakończenie inwestycji związane modernizacją parku, który obecnie nosi nazwę im. Emanuela Laskera - szachowego mistrza świata, który mistrzowski tytuł utrzymywał nieprzerwanie przez 27 lat.

Prace związane z przebudową Parku im. Emanuela Laskera rozpoczęły się w czerwcu 2013r. a zakończyły w styczniu tego roku. Wartość wykonanych prac to ok. 1,3 mln zł a dofinansowanie z funduszy unijnych wynosi ok. 560 tys.

REKLAMA

Zakres prac obejmował: zmiany przebiegu ciągów pieszych i rekompozycję zieleni parku, nowe nasadzenia drzew, krzewów, bylin, remonty i przebudowy istniejących mostków pieszych, budowę pomostu spacerowego nad brzegiem jeziora, budowę kręgu zabaw dla  dzieci, elementy małej architektury: ławki, stoliki szachowe, szachownicę plenerową, zmiany układu oświetlenia parku i sposobu umocnienia brzegów Młynówki.

UM Barlinek

Image

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież