poniedziałek 15 sierpnia 2022r.   imieniny: Maria, Napoleon, Stefan

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
Image
Dziewczyna w trampkach!
Z naszego Barlinka, a także okolic, pochodzi wielu kreatywnych oraz pomysłowych młodych ludzi. Niekiedy wyjeżdżają do większych miast w pogoni za lepszymi perspektywami życia, ale koniec końców jest taki, że i tak wracają w swoje rodzinne strony. Takim właśnie przykładem jest Dziewczyna w trampkach, która pomimo wielu lat spędzonych w Poznaniu, zawsze z sentymentem powraca do swojego Barlinka.

       

Małgorzata Kapuściak, bo tak się nazywa, dokładnie pół roku temu przewróciła swoje życie do góry nogami. Wystarczyła jedna myśl, jedno spotkanie, a jej długoletnie poszukiwania „przepisu na życie” w końcu się skończyło.

REKLAMA

„Żeby odnaleźć siebie, trzeba niekiedy powrócić do przeszłości, do korzeni. To właśnie będąc dzieckiem, odkrywasz w sobie prawdziwe talenty oraz zdolności. W dorosłym życiu często zapominamy o nich, a szkoda. Tylko praca z powołaniem, oddaniem, a przede wszystkim z pasją, daje nam szansę na szczęśliwe oraz spełnione życie”.

Dziewczyna w trampkach zainspirowana motylem stworzyła, z dnia na dzień, serię książek Butterfly Evolution. Opisuje w nich historię wrażliwej dziewczyny, która rozkwitając jak motyl, odkrywa siebie i otaczający świat, aż wreszcie staje się kobietą. W jej tekstach można odnaleźć prawdziwe doświadczenia młodych ludzi zmierzających się z codziennością.

Image

„To przede wszystkim poradnik życia, w którym każdy z nas może odnaleźć coś dla siebie. Młodzi ludzie dzięki tym książkom mogą poznać urok życia dorosłego człowieka oraz dziesiątki moich przeżyć, z którymi nie zawsze sobie radziłam, ale nigdy się nie poddałam. To dla wielu z nich dowód na to, że nawet największy bezsens ma swój sens, a cierpliwość popłaca”.

Jeżeli chcą Państwo zobaczyć kim naprawdę jest ta dziewczyna, koniecznie obejrzyjcie ten film!

Małgorzata Kapuściak tworząc projekt Dziewczyna w trampkach udowodniła, że nie ma rzeczy niemożliwych.
„Napisanie książek to był „pikuś” w porównaniu do tego, co czekało na mnie później. Po wielu tygodniach poszukiwań informacji postanowiłam wydać całą serię Butterfly Evolution w modelu self – publishing. Dla wielu osób moja decyzja była szaleństwem, ale ja w ten sposób chciałam pokazać młodym zdolnym ludziom, że można, że wszystko jest możliwe, jeżeli włożysz w to swoje serce i ogrom ciężkiej pracy. Przez te kilka miesięcy wiele się nauczyłam i teraz wiem, że moja historia może pomóc wielu osobom, które nie bardzo wiedzą co chcą w życiu robić albo wiedzą, a nie mają w sobie na tyle odwagi. Dlatego z moim projektem postanowiłam wyjść do szkół i tym samym stworzyć cykl wykładów motywacyjnych opartych  na prawdziwej historii poszukiwania SIEBIE”.

Nie musi był łatwo, ważne aby było warto…

Już wiosną będziemy mogli wziąć do ręki i przeczytać 1 tom z serii Butterfly Evolution, pt. „Dziewczyna w trampkach”, w którym główna bohaterka, powracając do przeszłości, wspomina o swoim młodzieńczym świecie, jakim jest Barlinek. Aby jednak tego dokonać Małgorzata Kapuściak dostała się na platformę finansowania społecznościowego. Już dziś każdy z nas może wziąć udział w jej projekcie i ją wesprzeć, wybierając dla siebie ciekawą nagrodę, jaką przygotowała.

„Platforma Polak Potrafi to szansa dla każdego, kto ma pomysł, a nie zawsze ma finanse, aby go zrealizować.  Ja na szczęście dostałam taką możliwość i bardzo się cieszę z tego powodu. Mam nadzieję, że ludziom spodoba się mój projekt i chętnie w nim będą uczestniczyć. Finanse, jakie są potrzebne do wydania książki to nie małe pieniądze, ale wierzę, że razem z Wami jesteśmy w stanie je zebrać. Wydając „Dziewczynę w trampkach” robimy dużo dobrego także dla innych. Przede wszystkim wspieramy akcję Pajacyk, ponieważ część pieniędzy ze sprzedaży książki zostanie przeznaczona na niedożywione dzieci”.

Image

Dlatego już dziś dołącz do Małgorzaty Kapuściak i wydajmy razem z nią „Dziewczynę w trampkach”! My oczywiście już do niej dołączyliśmy i będziemy śledzić jej kolejne kroki. Z tego co zapowiedziała to dopiero początek Dziewczyny w trampkach, która odważnie odkrywa świat…

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.