pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 23 września 2021r.   imieniny: Bogusław, Libert, Tekla
A A A
Image
Dziewczyna w trampkach!
Z naszego Barlinka, a także okolic, pochodzi wielu kreatywnych oraz pomysłowych młodych ludzi. Niekiedy wyjeżdżają do większych miast w pogoni za lepszymi perspektywami życia, ale koniec końców jest taki, że i tak wracają w swoje rodzinne strony. Takim właśnie przykładem jest Dziewczyna w trampkach, która pomimo wielu lat spędzonych w Poznaniu, zawsze z sentymentem powraca do swojego Barlinka.

       

Małgorzata Kapuściak, bo tak się nazywa, dokładnie pół roku temu przewróciła swoje życie do góry nogami. Wystarczyła jedna myśl, jedno spotkanie, a jej długoletnie poszukiwania „przepisu na życie” w końcu się skończyło.

REKLAMA

„Żeby odnaleźć siebie, trzeba niekiedy powrócić do przeszłości, do korzeni. To właśnie będąc dzieckiem, odkrywasz w sobie prawdziwe talenty oraz zdolności. W dorosłym życiu często zapominamy o nich, a szkoda. Tylko praca z powołaniem, oddaniem, a przede wszystkim z pasją, daje nam szansę na szczęśliwe oraz spełnione życie”.

Dziewczyna w trampkach zainspirowana motylem stworzyła, z dnia na dzień, serię książek Butterfly Evolution. Opisuje w nich historię wrażliwej dziewczyny, która rozkwitając jak motyl, odkrywa siebie i otaczający świat, aż wreszcie staje się kobietą. W jej tekstach można odnaleźć prawdziwe doświadczenia młodych ludzi zmierzających się z codziennością.

Image

„To przede wszystkim poradnik życia, w którym każdy z nas może odnaleźć coś dla siebie. Młodzi ludzie dzięki tym książkom mogą poznać urok życia dorosłego człowieka oraz dziesiątki moich przeżyć, z którymi nie zawsze sobie radziłam, ale nigdy się nie poddałam. To dla wielu z nich dowód na to, że nawet największy bezsens ma swój sens, a cierpliwość popłaca”.

Jeżeli chcą Państwo zobaczyć kim naprawdę jest ta dziewczyna, koniecznie obejrzyjcie ten film!

Małgorzata Kapuściak tworząc projekt Dziewczyna w trampkach udowodniła, że nie ma rzeczy niemożliwych.
„Napisanie książek to był „pikuś” w porównaniu do tego, co czekało na mnie później. Po wielu tygodniach poszukiwań informacji postanowiłam wydać całą serię Butterfly Evolution w modelu self – publishing. Dla wielu osób moja decyzja była szaleństwem, ale ja w ten sposób chciałam pokazać młodym zdolnym ludziom, że można, że wszystko jest możliwe, jeżeli włożysz w to swoje serce i ogrom ciężkiej pracy. Przez te kilka miesięcy wiele się nauczyłam i teraz wiem, że moja historia może pomóc wielu osobom, które nie bardzo wiedzą co chcą w życiu robić albo wiedzą, a nie mają w sobie na tyle odwagi. Dlatego z moim projektem postanowiłam wyjść do szkół i tym samym stworzyć cykl wykładów motywacyjnych opartych  na prawdziwej historii poszukiwania SIEBIE”.

Nie musi był łatwo, ważne aby było warto…

Już wiosną będziemy mogli wziąć do ręki i przeczytać 1 tom z serii Butterfly Evolution, pt. „Dziewczyna w trampkach”, w którym główna bohaterka, powracając do przeszłości, wspomina o swoim młodzieńczym świecie, jakim jest Barlinek. Aby jednak tego dokonać Małgorzata Kapuściak dostała się na platformę finansowania społecznościowego. Już dziś każdy z nas może wziąć udział w jej projekcie i ją wesprzeć, wybierając dla siebie ciekawą nagrodę, jaką przygotowała.

„Platforma Polak Potrafi to szansa dla każdego, kto ma pomysł, a nie zawsze ma finanse, aby go zrealizować.  Ja na szczęście dostałam taką możliwość i bardzo się cieszę z tego powodu. Mam nadzieję, że ludziom spodoba się mój projekt i chętnie w nim będą uczestniczyć. Finanse, jakie są potrzebne do wydania książki to nie małe pieniądze, ale wierzę, że razem z Wami jesteśmy w stanie je zebrać. Wydając „Dziewczynę w trampkach” robimy dużo dobrego także dla innych. Przede wszystkim wspieramy akcję Pajacyk, ponieważ część pieniędzy ze sprzedaży książki zostanie przeznaczona na niedożywione dzieci”.

Image

Dlatego już dziś dołącz do Małgorzaty Kapuściak i wydajmy razem z nią „Dziewczynę w trampkach”! My oczywiście już do niej dołączyliśmy i będziemy śledzić jej kolejne kroki. Z tego co zapowiedziała to dopiero początek Dziewczyny w trampkach, która odważnie odkrywa świat…

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.