poniedziałek 1 maja 2017r.   imieniny: Aniela, Filip, Jakub
barlinek

06 kwietnia z samego rana w Urzędzie Miejskim w Barlinku, nastąpiła bardzo ważna zmiana. W fotelu Burmistrza nie zasiadł jak co dzień Dariusz Zieliński a ktoś zupełnie nowy. Był to Alan Kapitaniec, który swoje rządy rozpoczął od posiedzenia zespołu kierowniczego. 

Zaniepokojonych zmianami spieszymy uspokoić, iż zmiana ta jest tylko jednodniowa. Alan jest zwycięzcą aukcji "fotela Burmistrza", która co roku cieszy się ogromnym powodzeniem podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas tegorocznego Finału, „fotel” został zlicytowany za kwotę 350 zł. To wystarczyło, aby od podszewki poznać pracę barlineckich urzędników. 

REKLAMA

Podczas posiedzenia zespołu, każdy z kierowników przybliżył czym zajmuje się jego referat i przedstawił najważniejsze sprawy, jakimi właśnie w ten dzień będą się zajmować. Alan Kapitaniec ma 26 lat i na co dzień pracuje w Danii. 

monikary

 

Dodaj komentarz

Komentarze użytkowników anonimowy będą opublikowane po akceptacji przez moderatorów. Zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze bez akceptacji. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież