poniedziałek 1 maja 2017r.   imieniny: Aniela, Filip, Jakub
barlinek

Denis Nogalski jest uczniem Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1. W październiku ubiegłego roku, w trakcie zawodów sportowych naderwał ścięgno Achillesa. Z czasem okazało się, że nie obejdzie się bez operacji. Jej koszt to 10 tys. zł. Operacja ma się odbyć 13 kwietnia. 

W zebraniu potrzebnej kwoty pieniędzy postanowili pomóc koledzy i koleżanki Denisa, uczniowie ZSP nr1. Zorganizowali koncert, który odbył się w sali widowiskowej Barlineckiego Ośrodka Kultury. W jego trakcie można było wysłuchać piosenek śpiewanych przez uczniów szkoły i nauczyciela Krzysztofa Komorowskiego.

REKLAMA

Był pokaz sztuk walki w wykonaniu zawodników Boran Team. Można było spróbować szczęścia w loterii fantowej, zakupić ciasto domowej roboty. Zebrane podczas koncertu pieniądze zostaną przekazane Denisowi Nogalskiemu.  

js

 

Dodaj komentarz

Komentarze użytkowników anonimowy będą opublikowane po akceptacji przez moderatorów. Zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze bez akceptacji. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież