poniedziałek 1 maja 2017r.   imieniny: Aniela, Filip, Jakub
barlinek

07 kwietnia w Ośrodku Pomocy Społecznej, odbyło się tradycyjne spotkanie wielkanocne. Zorganizowali je wspólnie - Polski Komitet Pomocy Społecznej oraz Klub Seniora „Złota Strzecha”. W śniadaniu wielkanocnym uczestniczyli przede wszystkim członkowie organizacji, osoby samotne a także Burmistrz Barlinka Dariusz Zieliński, Przewodniczący RM Mariusz Maciejewski, Radna RM Maria Mitek, Dyrektor OPS Henryka Zarębska oraz przyjaciel obu organizacji Magdalena Zynda – Lis. 

Spotkanie otworzyła przewodnicząca Klubu Seniora Jadwiga Niećko, która po przywitaniu gości życzyła wszystkim radosnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych. Na świątecznie przystrojonych stołach nie zabrakło jajek, żurku czy też ciasta. 

REKLAMA

To nie pierwsze tego typu spotkanie. Zarówno śniadania wielkanocne jak i wigilie organizowane są już od kilku lat. W tegorocznym spotkaniu wielkanocnym uczestniczyło ponad 50 osób. 

monikary

Dodaj komentarz

Komentarze użytkowników anonimowy będą opublikowane po akceptacji przez moderatorów. Zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze bez akceptacji. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież