poniedziałek 1 maja 2017r.   imieniny: Aniela, Filip, Jakub
barlinek

1 wygrana, 1 przegrana i 1 remis - takim bilansem zawodnicy klubu Boran Team Barlinek zakończyli udział w turnieju Muay Thai Open w Berlinie, który odbył się 2 kwietnia br. Wyprawa do stolicy Niemiec przyniosła podopiecznym trenera Krzysztofa Woźniaka kolejne, cenne doświadczenia. Mimo, że nie wszystko poszło po myśli naszych zawodników, cała ekipa wróciła do Barlinka w pozytywnych nastrojach.   

Barlinek reprezentowali Kamil Przybysz, Rafał Siedlecki i Aleksandra Krupa

 Pierwszy do ringu wszedł Kamil, który stoczył zacięty bój, niestety ostatecznie przegrany z reprezentantem niemieckiego klubu Ringside Gym. Walka toczyła się w dobrym tempie, były mocne wymiany bokserskie. Przeciwnik z Niemiec stopował wejściami do klinczu, ale w dystansie i pół dystansie Kamil radził sobie wyśmienicie.   

REKLAMA

Drugi między liny wszedł Rafał Siedlecki. W tym pojedynku również była prawdziwa wojna oraz pokaz świetnego boksu tajskiego na wysokim poziomie. Widać było piękne, wręcz popisowe techniki i wysokie kopnięcia, latające kolana oraz łokcie po obrocie. Rafał zaprezentował kawał świetnego muay thai, oczywiście przeciwnik z klubu Thaiboxgym Leipzig, radził sobie równie dobrze, co zaowocowało dużymi brawami kibiców. Walka skończyła się remisem. 

Klasę pokazała ostatnia zawodniczka Aleksandra Krupa, która zaprezentowała świetne wyszkolenie techniczne i pewnie pokonała na punkty przeciwniczkę z Klubu Aktiv Thaibox Team. Ola przez wszystkie rundy wywierała presje, pomimo tego iż przeciwniczka była od niej o 12 lat starsza i dużo wyższa. Gratulacje. 

Na koniec, miłym akcentem była rozmowa z sędzią, który podszedł do Nas i pogratulował silnego klubu i dobrych fighterów. 

Dziękujemy wszystkim, którzy wspomogli Nasz wyjazd.

Boran Team Barlinek

Dodaj komentarz

Komentarze użytkowników anonimowy będą opublikowane po akceptacji przez moderatorów. Zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze bez akceptacji. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież