poniedziałek 1 maja 2017r.   imieniny: Aniela, Filip, Jakub
barlinek

10 kwietnia inspektorzy OTOZ Animals w Barlinku, otrzymali zgłoszenie o znalezieniu nieżyjącego kota. Odkrycia dokonały dzieci, niedaleko Szkoły Podstawowej nr 1. Inspektorzy po przyjściu na miejsce potwierdzili, że tuż przy ciągu pieszym leży kot, jednak do jego śmierci ktoś się przyczynił.   

Kot został w bestialski sposób zamordowany. Oprawca założył mu na głowę worki i przewiązał taśmą, tak aby zwierze nie mogło wydostać się z pułapki. Za naszym pośrednictwem OTOZ Animals zwraca się z prośbą o kontakt wszystkie osoby, które mogą coś wiedzieć o sprawcach tego czynu. Może kot miał swój dom i wiecie Państwo do kogo mógł należeć?  

REKLAMA

Za zabijanie, uśmiercanie lub znęcanie się nad zwierzętami ze szczególnym okrucieństwem grozi do 5 lat więzienia. Kontakt z Inspektorami OTOZ Animals - 665 100 625. Prosimy Państwa o pomoc i wspólnie działajmy aby oprawców nie ominęła kara. 

monikary

barlinek

Dodaj komentarz

Komentarze użytkowników anonimowy będą opublikowane po akceptacji przez moderatorów. Zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze bez akceptacji. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież