poniedziałek 1 maja 2017r.   imieniny: Aniela, Filip, Jakub
barlinek

Tancerze i trenerzy zespołu w pocie czoła pracują nad układami tanecznymi, żeby przenieść publiczność w świat fantazji, znakomitej wyobraźni i miłości do tańca. Zespołowi udało się po raz kolejny podbić serca publiczności oraz jury.  Nowogardzkie Spotkanie Taneczne, które odbyły się 02. kwietnia, zapisały się w historii zespołu kolejnymi sukcesami. 

Atmosfera całej uroczystości jak zwykle wspaniała, konkurencja silna, a Feeling doceniony za swoją ciężką pracę. Tancerze i trenerzy wrócili do Barlinka z czterema złotymi oraz trzema srebrnymi: II miejsce - Feeling Mini, II miejsce - Feeling Mix, II miejsce - Feeling I
I miejsce - Feeling Kids, I miejsce - Feeling Wow, I miejsce - Feeling Fun, I miejsce - Feeling Junior.

REKLAMA

Gdańsk – to kolejne miasto, gdzie barlinecki Feeling walczył o miejsca na podium. I tak, na Ogólnopolskim Festiwalu Form Tanecznych 08 kwietnia zespół zdobył: 
II miejsce – Inne Formy Tańca 12-15 lat - Feeling Junior
II miejsce – Inne Formy Tańca do 11 lat  – Feeling Kids
I miejsce – Inne Formy Tańca do 11 lat – Feeling Fun
I miejsce – Inne Formy Tańca pow. 15 lat – Feeling I

Oprócz pracy na parkiecie, tancerze mieli okazję pozwiedzać to piękne miasto i miło spędzić czas.

Bardzo serdecznie dziękujemy opiekunom, rodzicom za wsparcie i mocny doping, zespołowi technicznemu za dopilnowanie i montowanie rekwizytów, Bartkowi Karaszewskiemu za możliwość ich przewozu oraz Radkowi Nawrotowi za foto.

Naszym tancerzom i trenerom gratulujemy oraz życzymy kolejnych sukcesów.

Feeling Dance Group

Foto: Radosław Nawrot

Dodaj komentarz

Komentarze użytkowników anonimowy będą opublikowane po akceptacji przez moderatorów. Zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze bez akceptacji. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież