poniedziałek 1 maja 2017r.   imieniny: Aniela, Filip, Jakub
barlinek

16 kwietnia około godziny 23:00, doszło do tragicznego w skutkach wypadku na skrzyżowaniu ulic Gorzowskiej i Długiej. Jak powiedział nam Miejsko – Gminny Komendant OSP Mariusz Kuziel, kierowca jadący samochodem osobowym BMW, prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i doprowadził do zderzenia.

Samochód najpierw uderzył w płot, później w drzewo i na końcu dachem w narożnik budynku. Świadkowie, którzy pierwsi byli na miejscu zdarzenia, zauważyli dym wydobywający się z auta i jeszcze przed przybyciem strażaków stłumili ogień. Dostanie się do poszkodowanego i wydobycie go z fotela kierowcy wymagało użycia przez strażaków narzędzi hydraulicznych. Niestety nie udało się uratować kierującego BMW, który zginął na miejscu.

REKLAMA

Nikogo więcej w pojeździe nie było, choć na początku były informacje, iż samochodzie podróżowało więcej osób. Na miejsce wypadku zadysponowano jeden zastęp OSP Barlinek, dwa z JRG w Myśliborzu, Policję oraz Pogotowie Ratunkowe. Przyczyny i dokładny przebieg wypadku badać będzie policja.

monikary

Dodaj komentarz

Komentarze użytkowników anonimowy będą opublikowane po akceptacji przez moderatorów. Zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze bez akceptacji. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież