poniedziałek 1 maja 2017r.   imieniny: Aniela, Filip, Jakub
barlinek

Utrudnień na drodze wojewódzkiej nr 156 w okolicach skrzyżowania do miejscowości Dzikówko, mogli spodziewać się kierowcy jadący z i do Barlinka od strony Lipian. 17 kwietnia po godz. 18.00 doszło tam do zderzenia samochodów Ford i Mazda.

Jak udało nam się dowiedzieć, kierowca Forda wykonując manewr wyprzedzania zorientował się, że jadący przed nim kierowca Mazdy w ostatniej chwili zasygnalizował chęć skrętu. Kierujący Fordem odbił kierownicą chcąc uniknąć zderzenia, jednak pojazdy były na tyle blisko siebie, że doszło do kolizji. Z informacji udzielonej nam przez Miejsko – Gminnego Komendanta OSP Mariusza Kuźla, dowiedzieliśmy się, iż cztery osoby w tym dziecko zostały zabrane na badania kontrolne, jednak nic poważnego im się nie stało.

REKLAMA

Ruch w tym miejscu odbywał się wahadłowo a kierowali nim strażacy z OSP Barlinek. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy OSP Barlinek, dwa z JRG w Myśliborzu, Policję oraz dwie karetki Pogotowia Ratunkowego. Dokładne przyczyny i przebieg zdarzenia badać będą barlineccy policjanci. 

monikary

barlinek

Dodaj komentarz

Komentarze użytkowników anonimowy będą opublikowane po akceptacji przez moderatorów. Zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze bez akceptacji. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież