niedziela 3 grudnia 2023r.   imieniny: Franciszek, Kasjan, Ksawery

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
Image
Jakie to miejsce?
Proponujemy dziś konkurs, w którym przedstawiamy trzy fotografie z czasów międzywojennych. Jak obecnie nazywają się ulice Barlinka przedstawione na fotografii nr 1 i 2. Jaką nazwę nosi dziś plac, przy którym znajdował się budynek przedstawiony na zdjęciu nr 3.

Dla internauty, który najszybciej nadeśle mailem prawidłową odpowiedź ufundowaliśmy nagrodę w postaci Pendrive 2 GB. Drugą odpowiedź nagrodzimy koszulką z logiem naszego portalu. Odgadłeś? Wiesz gdzie to jest? Napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Zachęcamy do zgłaszania własnych propozycji do konkursu.

Image

Image

Image

Uwaga:
Kontaktujemy się tylko z osobami, które jako pierwsze nadesłały prawidłową odpowiedź.

Konkurs zakończony
Jako pierwszy prawidłową odpowiedź nadesłał Tomasz Mazurek (Pendrive 2GB). Drugą nagrodę w postaci T-Shirta otrzymuje "Krzysiek z Barlinka". Serdecznie gratulujemy.

Rozwiązanie konkursu, zdjęcia:
nr. 1 - ul. Górna
nr. 2 - ul. 1-go Maja
nr. 3 - Plac Bankowy

REKLAMA

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież