niedziela 28 maja 2023r.   imieniny: Augustyn, Wiktor, Wiktoriusz

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
Image
Gdzie to jest?
Dla osób, które najszybciej nadeślą e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. odpowiedź na pytanie: Gdzie znajduje się pokazane na zdjęciu miejsce? mamy pięć podwójnych zaproszeń do KINA PANORAMA. Zwycięzcy otrzymają bezpłatny wstęp na film pt. "W CIEMNOŚCI" Agnieszki Holland, który został niedawno nominowany do Oskara - największego wyróżnienia w świecie filmu.

 

 

Image

Zachęcamy do nadsyłania własnych propozycji do konkursu. Nagrody czekają.

REKLAMA

KONKURS ZAKOŃCZONY
Jako pierwsi prawidłowe odpowiedzi nadesłali: M.Idzikowska, P.Górak, P.Gos, D.Borowska i A.Radecki. Serdecznie gratulujemy!

Zdjęcie przedstawia fragment nowej ścieżki pieszo - rowerowej przy tzw. Górce Żydowskiej, obok wjazdu na teren byłych zakładów drzewnych.

Image

Image

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.