pldaenfrdeuk

 czwartek 25 kwietnia 2019r.   imieniny: Jarosław, Marek, Wasyl

Reklama

A A A

Spółdzielnia Mieszkaniowa "PIAST" w Barlinku ogłasza pisemny przetarg nieograniczony (pdf) na wykonanie przeglądu budowlanego pięcioletniego budynków mieszkalnych.

Spółdzielnia Mieszkaniowa "PIAST" w Barlinku ogłasza pisemny przetarg nieograniczony na wykonanie robót dekarskich (pdf).

Spółdzielnia Mieszkaniowa "PIAST" w Barlinku ogłasza drugi ustny przetarg nieograniczony (pdf) na sprzedaż prawa własności samodzielnego lokalu użytkowego o pow. 90,97m2, położonego na poziomie piwnicy budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Pełczycach.

Spółdzielnia Mieszkaniowa "PIAST" w Barlinku ogłasza przetarg na wymianę zaworów (pdf).

Spółdzielnia Mieszkaniowa "PIAST" w Barlinku ogłasza konkurs na najładniejsze zagospodarowanie terenu przed budynkiem lub klatką schodową w Spółdzielni Mieszkaniowej "PIAST" w Barlinku.

- ogłoszenie (pdf) 
karta zgłoszeniowa (pdf)
zasady udziału w konkursie (pdf)

Spółdzielnia Mieszkaniowa "PIAST" w Barlinku informuje o wyniku rozpatrzenia ofert (pdf) cenowych na wykonanie czynności nadzoru inwestorskiego podczas realizacji modernizacji energetycznej budynków mieszkalnych.

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej "PIAST" w Barlinku zaprasza do złożenia oferty cenowej (pdf) na wykonanie czynności nadzoru inwestorskiego podczas realizacji modernizacji energetycznej budynków mieszkalnych.