wtorek 24 kwietnia 2018r.   imieniny: Aleksander, Egbert, Erwin

Reklama

Spółdzielnia Mieszkaniowa "PIAST" w Barlinku ogłasza przetarg (pdf) na montaż lamp w wejściach do klatek schodowych budynków mieszkalnych wielorodzinnych będących w zasobach S.M. "PIAST" w Barlinku.

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Piast" w Barlinku informuje, że w wyniku przetargu na wymianę zaworów grzejnikowych termostatycznych c.o. wraz z głowicami wybrano najkorzystniejszą ofertę (pdf).

Spółdzielnia Mieszkaniowa "PIAST" w Barlinku ogłasza konkurs na najładniejsze zagospodarowanie terenu przed budynkiem lub klatką schodową. Szczegóły w załączniku (pdf).

Spółdzielnia Mieszkaniowa "PIAST" w Barlinku ogłasza przetarg (pdf) na wykonanie remontu pokrycia dachów żywicami polimerowymi budynków mieszkalnych.

Spółdzielnia mieszkaniowa "PIAST" w Barlinku oferuje do wydzierżawienia na dogodnych warunkach lokal użytkowy o pow. 60,97m2 (pdf).

Spółdzielnia Mieszkaniowa "PIAST" w Barlinku ogłasza przetarg na wymianę zaworów grzejnikowych termostatycznych instalacji c.o. (pdf).

Spółdzielnia Mieszkaniowa "PIAST" oferuje do wydzierżawienia na dogodnych warunkach budynek gospodarczy (pdf). Szczegółowe informacje w biurze Spółdzielni, ul. Wodna 2, tel. 95 7461-095.