pldaenfrdeuk

 poniedziałek 18 lutego 2019r.   imieniny: Konstancja, Krystiana, Więcesława

Reklama

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Piast" w Barlinku ogłasza ustny nieograniczony przetarg (pdf) na sprzedaż prawa własności samodzielnego lokalu użytkowego o pow. 60,97m2 w Pełczycach.

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Piast" w Barlinku ogłasza pisemny nieograniczony przetarg (pdf) na wykonanie okresowych kontroli instalacji gazowych w zasobach Spółdzielni.

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Piast” w Barlinku informuje o wynikach ustnego przetargu nieograniczonego na sprzedaż odrębnej własności lokalu położonego w Pełczycach.

Spółdzielnia Mieszkaniowa „PIAST” w Barlinku ogłasza I ustny przetarg nieograniczony (pdf) na sprzedaż odrębnej własności lokalu mieszkalnego nr 2 położonego w Pełczycach w budynku przy ul. Ogrodowej 10 wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej w wysokości 329/10.000.

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Piast" w Barlinku przedstawia harmonogram odczytu podzielników kosztów ogrzewania za okres 2017/2018 (pdf).

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Piast" w Barlinku informuje, że w wyniku przetargu na montaż lamp oświetleniowych zmierzchowych z czujnikami ruchu wybrano najkorzystniejszą ofertę (pdf).

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „PIAST” w Barlinku realizując postanowienia § 33 ust. 1 Statutu Spółdzielni Mieszkaniowej „PIAST” w Barlinku zwołuje WALNE ZGROMADZENIE członków na dzień 9 czerwca 2018 roku na godz. 9:00 wg załączonego porządku obrad (pdf).