BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 5 lutego 2023r.   imieniny: Agata, Jakub, Jan

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
barlinek

Niełatwo jest przetrwać święta wielkanocne na diecie, kiedy stoły aż uginają się pod ciężarem smakowitych potraw, a rodzinne spotkania wiążą się nieodłącznie z długimi, obfitymi posiłkami. Można jednak spędzić święta w dobrej atmosferze unikając ciągłego uczucia przejedzenia. Stosując się do kilku prostych zasad, wielkanocny czas będzie kojarzyć nam się jedynie przyjemnością.

barlinek

Dynie, cukinie, kabaczki i papryki stanowią nieodzowny element jesiennego kulinarnego pejzażu. Nie tylko dodają naszym potrawom koloru i wyjątkowego smaku, lecz także, co ważniejsze, wzbogacają nasz organizm w witaminy i składniki mineralne, a przy tym dostarczają niewielkich ilości kalorii. Nie masz więc żadnych wymówek, by nie zadbać jesienią o figurę.

barlinek

W momencie gdy osiągamy upragnioną liczbę na wadze, często zastanawiamy się jak nie dopuścić do efektu jo-jo. Staramy się, by upragniona waga pozostała z nami jak najdłużej, a właściwie już na zawsze. Co pomoże nam w utrzymaniu naszych osiągnięć?

barlinek

Święta Wielkanocne to czas, kiedy nie chcemy obciążać się dietetycznymi rozterkami. Mamy ochotę popróbować w tych dniach tradycyjnych potraw, na które czekamy cały rok. Okazuje się, że jedno nie wyklucza drugiego i planując odpowiednio dania na naszym stole, możemy zmniejszyć kaloryczność ulubionych potraw i cieszyć się wspólnym czasem spędzonym przy stole bez zbędnych kalorii i wyrzutów sumienia. 

barlinek

Zawitała już wiosna, zaczynamy zastanawiać się nad kondycją naszego organizmu. Po zimie nasza skóra i włosy nie prezentują się najlepiej? W zimne i krótkie dni nie mieliśmy czasu ani chęci na spacery, bieganie, czy rowerowe wycieczki? Przesilenie wiosenne niekorzystnie odbija się na naszym samopoczuciu? 

Image
KOKTAJL Z BURAKA
Niekiedy z niepokojem patrzymy w lustro i nawet jeśli nie dostrzegamy na twarzy zmarszczek, mamy świadomość nieuchronnie upływającego czasu. Rzeczywiście, nie da się go zatrzymać, ale warto spróbować spowolnić jego bieg. Pomoże w tym dieta anti-aging!

 

Image
ARBUZ Z FETĄ
Okres letni uważany jest za najlepszy czas na odchudzanie. Dlaczego jednak dzieje się tak, że we wrześniu, po zakończonych wakacjach i sezonie urlopowym, gabinety dietetyczne pękają w szwach? Może Tobie również zdarzyło się schudnąć do wakacji, a później dopadł Cię efekt jojo? Zobacz, na co musisz szczególnie uważać podczas wakacji aby Twoja uprzednia praca nie poszła na marne!

Image
KOKTAJL
Nadwaga i otyłość nie są jedynie problemem estetycznym, ale stanowią coraz bardziej powszechny problem zdrowotny, dotyczący coraz większej liczby osób - nie tylko dorosłych, ale także dzieci i młodzieży. W związku z obchodzonym 22 maja Europejskim Dniem Walki z Otyłością chcielibyśmy zwrócić uwagę na to, jakie zagrożenia dla zdrowia niesie za sobą zbyt wysoka masa ciała.