BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 środa 1 lutego 2023r.   imieniny: Brygida, Ignacy, Paweł

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
Image
Suma Wrażeń
Jesteśmy uczniami PG1 w Barlinku, wcześniej pisaliśmy, że w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski  „W jesiennej zadumie”. Każdy uczestnik mógł zaprezentować wiersz swojego autorstwa. Po zakończeniu konkursu Pan dyrektor Zbigniew Lewandowski zaprosił nas do siebie i zaproponował, abyśmy wydali szkolny tomik wierszy. Zgodziliśmy się!

Prace nad tomikiem trwały bardzo długo, aż pięć miesięcy. Pani Alicja Blezień czuwała nad poprawnością ortograficzną. Nasza koleżanka Michalina Makowska, która ma ogromny talent plastyczny  - zajęła się oprawą graficzną i do większości wierszy zrobiła rysunki. Dziś 20 marca 2012  spotkaliśmy się wszyscy w czytelni i otrzymaliśmy do rąk własnych tomik zatytułowany „Suma Wrażeń”.

Największe podziękowania należą sie Panu Dyrektorowi, za to, że motywuje nas i wspiera nasze działania i właśnie spełnił nasze marzenie. Jesteśmy bardzo wdzięczni i żadne słowa nie opiszą tego co czujemy - radość i szczęście, że mamy takiego dyrektora i tak wspaniałe grono pedagogiczne. Dziękujemy!

REKLAMA

W tomiku znajdują się wiersze autorstwa:
Andżeliki Borysewicz
Patrycji Gawin
Justyny Janusz
Damiana Skrzypka
Klaudii Stanisz
Natalii Wysoczańskiej
 
Każdy z nas jest poetą na swój sposób , tylko trzeba uwierzyć w siebie i spełnić swoje marzenia. Trzeba pojąć tajemnicę ukrytą głęboko, zrozumieć to co serce chce nam przekazać, przelać na papier uczucia.

Uczniowie PG 1

Image

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.