BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 środa 1 lutego 2023r.   imieniny: Brygida, Ignacy, Paweł

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
Image
Nadchodzi czas pożegnań
Wywiad z Królową Puszczy Barlineckiej 2010/2011 Moniką Kuzdak. Już 25 czerwca trzeba będzie pożegnać się z pełnioną przez Ciebie funkcją Królowej Puszczy Barlineckiej. Żal rozstać się z koroną? Niestety kadencja trwa tylko rok, a wiadomo, że co dobre zawsze szybko się kończy...

Ja niestety muszę już pożegnać się z tym tytułem i dać szansę innym dziewczynom. 

Czy z perspektywy czasu uważasz, że wzięcie udziału w wyborach na Królową Puszczy Barlineckiej to słuszna decyzja?
Zdecydowanie tak:)

Image

Co dało Ci pełnienie tej zaszczytnej funkcji?
Dużo nowych obowiązków. Jestem tegoroczną abiturientką, dodatkowo pracuje w weekendy, a więc czasami było ciężko pogodzić szkołę i pracę z obowiązkami Królowej Puszczy Barlineckiej, ale i w szkole i w pracy otaczają mnie życzliwi i wyrozumiali ludzie. Myślę, że nie zaniedbałam swojej funkcji. Tytuł Królowej Puszczy Barlineckiej dał mi wiele nowych możliwości. Stałam się bardziej pewna siebie, odpowiedzialna i otwarta. Miałam możliwość odwiedzenia nowych miejsc i poznania wielu ciekawych ludzi.

REKLAMA

Jak wspominasz ten miniony rok panowania. Co przez ten czas robiłaś jako Królowa?
Był to czas, który mam nadzieję, w pełni wykorzystałam. Jak już wspominałam wiele podróżowałam. Promowałam nasze miasto w Szczecinie, Poznaniu, Warszawie, Berlinie, Prenzlau oraz Schneverdingen. Odwiedziłam i obdarowywałam prezentami chore dzieci w szpitalu, czytałam im bajki. Poznałam Królowe Jezior Pełczyckich, Łabędzi, Walpurgii i Wrzosu, z którymi wymieniłam się doświadczeniami. Z Burmistrzem, panem Zygmuntem Siarkiewiczem, uczestniczyłam w wielu imprezach. Zostałam zaproszona do Szczecina na Galę Konkursu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego na „Najlepsze wydarzenie turystyczne promujące region”, gdzie miałam zaszczyt wręczać nagrody. Z przyjemnością brałam udział w mikołajkowym przedstawieniu dla dzieci, koncercie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Gali Złotych i Srebrnych Godów Małżeńskich oraz Gali Sportu.

Image 

Jakie plany na przyszłość?
W chwili obecnej moim głównym priorytetem jest dostać się na wymarzone studia do Wrocławia. Czekam na wyniki matur i to w zależności od nich studiować będę albo we Wrocławiu albo w Szczecinie.

Czego życzysz nowej Królowej Puszczy Barlineckiej?
Uśmiechu, zadowolenia, wytrwałości, pogody ducha, żeby na swojej drodze spotkała samych życzliwych ludzi, niech omijają ją nieprzyjemne komentarze i oczywiście oby nigdy nie zwątpiła i nie żałowała, że chciała zostać Królową.

Image

Czy jest ktoś, komu w szczególny sposób chcesz podziękować za ten rok, w którym pełniłaś funkcję Królowej? Teraz masz taką okazję.
Bardzo serdecznie dziękuję kapitule, która rok temu uwierzyła w moje możliwości i wybrała mnie na Królową Puszczy Barlineckiej. Dziękuję panu Burmistrzowi Barlinka Zygmuntowi Siarkiewiczowi za wsparcie duchowe. Szczególne podziękowania składam p. Brygidzie Liśkiewicz, Monice Przybylskiej oraz Kasi Mielcarek. Dziękuję również p. Wiesi Skierskiej za opiekę, rozmowy oraz za tworzenie wspaniałej atmosfery wokół mojej osoby.

Image 

Dziękuję Marcie Gerbich-Runo oraz Agacie Werens za dbanie o mój wizerunek zewnętrzny. Pani Zofii Sobczak za piękną koronę. Dziękuję moim kochanym skrzatom Natalce, Oli, Paulinie, Martynie, Nikoli oraz Nikodemowi, które dzielnie i wytrwale trwały przy mnie na wielu imprezach. Z serca dziękuję moim kochanym rodzicom, którzy dbali abym wszędzie zdążyła na czas, wspierali mnie i zawsze przy mnie byli.

Z Moniką Kuzdak rozmawiała M.P.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.