BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 3 października 2022r.   imieniny: Eustachy, Teresa, Gerard

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A

Około 120 osób objętych jest kwarantanną w powiecie myśliborskim. Około 38 w gminie Barlinek. Taki jest stan na dzień 25 marca br. Informację uzyskaliśmy od rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu, asp. sztab. Jacka Poleszczuka.

Jednocześnie podkreśla on, że sytuacja ta każdego dnia zmienia się. Przypomnijmy, że za złamanie zasad kwarantanny grozi kara finansowa do 30 tys. zł.

REKLAMA

Między innymi w gminie Barlinek policjanci stwierdzili, że nie wszystkie osoby, które powinny przebywać w miejscu kwarantanny, tam przebywały. Osoby te zostały ukarane.

js

 

barlinek

barlinek

  

 

Komentarze

Guest

Cytuję Guest:
Niestety, ale osoby które przyjechały zza granicy maja w duszy kwarantannę. Zamiast siedzieć w domu chodzą po sklepach... jakbym nie znał to w życiu bym nie uwierzył...

Zgłoś
+20

Guest

Niestety coś mi się nie zgadza, bo na każdym kroku słyszę "zostań w domu", a mój pracodawca mówi "pracujemy". Skoro muszę pracować wśród ludzi, to mogę również przejść się przez miasto - i zapewniam, że przebywam wtedy w mniejszym skupisku ludzi niż w pracy!

Guest

Cytuję Guest:
Zle decyzje rzadu tylko spowolnia ale nie zatrzymają epidepidemi, z z nią nadchodzących śmierci naszych bliskich .

Siedzieć na *** trzeba a nie latać po mieście bez potrzeby to jest lekarstwo!!! A nie zwalasz na rząd, zacznij od siebie!!!
+1

Guest

Cytuję Guest:
Niema informacji ile osób jest objętych kwarantannom w Barlinku

CoMoże jeszcze nazwiska z adresami podac? Kto ma soedziec w domu to siedzi. Rodziny tych osob byłyby traktowane jak tredowaci.
+5

Guest

Cytuję Guest:
Niestety ale ludzie dalej lekceważą nakaz przebywania w domu. Dzisiaj przejeżdżałem przez Barlinek. Ludzie jak gdyby nigdy nic chodzą, spacerują. A co mnie zaniepokoiło to duża liczba starszych osób. Piszecie o jakiejś wolności. Straszne jest to, że wiele osób nie zdaje sobie sprawy z zagrożenia. Po coś jest w końcu ten nakaz przebywania w domu. Im szybciej się to skończy tym szybciej będziemy mogli wrócić do pracy i normalnego życia. Do tego potrzebna jest pełna świadomość skali zagrożenia. Ważniejsze jest swoje i czyjeś zdrowie. Bądźmy odpowiedzialni. Zostańmy w domu !!!!!!!!!!!!!!

Wrócić do pracy?? To masz dobrze bo większość nadal pracuje, ludzie też muszą jeść czyli wyjść i oddychać zwierzyn powietrzem, mamy się nie grupować a nie pozamykać na 4 spusty, nie mówię że mamy latać bez potrzeby ale spacery są niezbędne dla zdrowia, po drugie weźmy drzewne ile tam osób pracuje, borne itp, później do sklepu po pracy idą jeżeli ktoś będzie chory to nierealne jest to żeby nie zaraził kogoś, państwo ma to gdzieś, mamy pracować na nich, na ich samochody na ich wycieczki, mamy głosować i siedzieć w domach!
+13

Guest

Zastanawia mnie gdzie jest policja do pilnowania porządku. Wogole ich nie widać na mieście za to grupki 6-7 osobowe gowniarzy można spotkać owszem. A może warto bylo by zadac pytanie: gdzie sa ich rodzice? Ludzie ogarnijcie się i zdajcie sobie sprawę z powagi sytuacji - tu szczególnie rodzice - Bo inaczej nie skończy się to nigdy.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.