BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 3 października 2022r.   imieniny: Eustachy, Teresa, Gerard

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A

W marcu tego roku, na portalu zrzutka.pl, ogłoszona została zbiórka na rzecz barlineckiego szpitala w ramach walki z koronawirusem. Już po kilku dniach, udało się zakupić wiele bardzo potrzebnych rzeczy, które wesprą pracowników szpitala w walce z tym niewidzialnym wrogiem.

  

REKLAMA

Z pieniędzy zebranych na portalu zrzutka.pl udało się zakupić:

  • kombinezony ochronne
  • przyłbice
  • termometry bezdotykowe elektryczne
  • płyny do dezynfekcji
  • rękawiczki
  • pojemniki do utylizacji 20L
  • pojemnik do utylizacji 120L
  • ochraniacze na buty
  • czepki
  • okulary ochronne a także lampę bakteriobójczą

To wszystko dzięki Państwa wsparciu! Ale to nie koniec -większość rzeczy jest jednorazowego użytku więc szpital stara się na bieżąco składać nowe zamówienia na rękawiczki, kombinezony, ochraniacze.

Zachęcamy Państwa do dalszego wsparcia, bowiem jeśli barlinecka placówka przekroczy limit zapotrzebowania, materiały zostaną przekazane innym szpitalom.

Szpital Barlinek

 

 

Komentarze

+1

Guest

Cytuję Guest:
Pytanie powinno brzmieć, dlaczego nasze Państwo nie przygotowało się na "wojnę" z korona-wirusem ?
Nasze Państwo szykuje się do wojny militarnej, kupując samoloty i rakiety w USA, a zaniedbało przygotowania do wojny epidemiologicznej o której było wiadomo od grudnia gdy wirus zaczął zabijać w Chinach.
Każde państwo, tak jak utrzymuje czołgi, samoloty i rakiety oraz linie produkcyjne do wytwarzania broni strzeleckiej powinno utrzymywać w gotowości środki produkcji (maszyny, materiały) do wytwarzania środków do walki z epidemiami i uruchamiać je w momencie gdy gdzieś na świecie jest epidemia bo takie środki można wówczas sprzedać lub darować, a jak epidemia przyjdzie do nas wykorzystywać na własne potrzeby.
Gdzie, poza informacjami z wiadomości TVP, jest płyn do dezynfekcji z ORLENU, maseczki, rękawiczki nitrylowe, testy na koronawirusa - dla wszystkich, a zwłaszcza dla służby zdrowia ?

W Sejmie jest wszystko na wiejskiej tam trzeba szukać

Guest

Cytuję Guest:
2 mln zł wydane przez Gminę na szpital poszło na wypłaty dla lekarzy i personelu

A później brakuje na wszystko, niczego nie ma, rozkradli zawsze im mało pieniędzy
+4

Guest

Cytuję Guest:
Człowieku zastanów się co piszesz !! Służba zdrowia to w dzisiejszych czasach jak te białe krwinki w naszych organizmach, są najbardziej narażeni i dobrze że drzwi szpitala są zamknięte dla każdego komu wydaje się, że ma prawo tam wchodzić. W obecnym czasie tylko zdiagnozowani chorzy powinni przebywać w szpitalu.
Jak źle się ktoś czuje to powinien zgłosić się telefonicznie do lekarza rodzinnego a w ostateczności do szpitala.
Pamiętaj, jak pracownicy służby zdrowia będą chorzy to nikt nam nie pomoże.

masz rację, że tylko zdiagnozowani powinni być w szpitalu. tylko żeby być zdiagnozowanym, ktoś chyba musi cie zbadać. A nasza "służba" zdrowia diagnozuje przez telefon, przecież to jest śmiech jakiś! Ludzie chorują na różne ciężkie choroby, nie tylko na koronawirusa.
+11

Guest

A czy taki kasjer w markecie czy innym sklepiku nie jest narażony?,,, o nich nikt nie mówi-a oni też mają kontakt z ludźmi, też boją się powrotów do domu. Nie wiedzą kogo w danym dniu obsługiwali... Jak najbardziej chylę czoła służbie zdrowia, ale nie zapominajmy o innych, którzy też muszą pracować.
-1

Guest

a chcesz żeby nie miał kto Tobie otworzyć drzwi do szpitala bo teraz jak zadzwonisz albo przyjdziesz to uzyskasz poradę i pomoc
Włącz myślenie bo przychodnia to nie szpital
dużo zdrowia Ci życzę
+4

Guest

Cytuję Guest:
a dlaczego burmistrz lub rada miejska w trybie pilnym nie wyasygnują środków na zakup podstawowych środków ochrony dla szpitala????

Ponieważ są mocno skoncentrowani na turystycznym wizerunku miasta.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.